Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan akinek bár...

Van köztetek olyan akinek bár van férje vagy társa mégis egyedül van? A párom nem néz semmibe hónapok óta lekezel mint nő rám se néz. Nagyon egyedül vagyok és már odavan az önbizalmam is.

Figyelt kérdés
Van köztetek ilyen?
2012. ápr. 16. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Házas vagy vagy csak együtt éltek?

Gyerek van? Ha te közeledsz hozzá szexuálisan ő hogy viszonyul?

2012. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha már hónapok óta ez megy, szakítanod kellene vele.Ennek így semmi értelme.

Persze ha házasok vagytok, esetleg gyerek is van, nem ilyen egyszerű, de akkor sem látom értelmét, hogy csak azért, mert papír vagy gyerek van, együtt maradjatok.

2012. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Előbb talán kérdezd meg tőle, hogy mi az oka, megbántottad-e valamivel vagy miért viselkedik így. Még hogy egyből szakítani meg válni...
2012. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ott kell hagyni,aztán megszűnnek ezek a problémák.Nem kell itt semmit se kérdezgetni,így is letarolt már téged gyakorlatilag.
2012. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy privát, de a sok "hagyd el azonnal!" nézőpont közé most semmi kedvem odavetni magam koncnak... Gondolom te tudod, hogy ez nem ilyen egyszerű.


Én is így vagyok kedves kérdező:( Megértelek. Nekem nagyszerű társam lenne, de a szex így 14 év után lassan teljesen kihalt az életünkből, és ezt nagyon nehéz feldolgozni. Mindketten hibásak vagyunk ebben. A borzasztó az, hogy ha nagy ritkán van, akkor még mindig ugyanolyan jó, mint az elején, de nincs, mert mindketten arra várunk, hogy a másik kezdeményezzen:(

2012. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Na, jól beégtem... elküldtem mégis nyilvánosan:) Akkor jöhet a fejmosás, mostmár több okból is:)
2012. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért privátban akartad írni neki... Nincs ebben semmi olyan.
2012. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Van, én is pont ilyen helyzetben vagyok. Nincs köztünk sex se. Azt mondja nagy az önbizalmam stb. Már mondtam neki, hogy ennyi erővel az apám is fekhetne mellettem.
2012. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ciki. Foglald el magad különféle szabadidő programokkal. Majd észreveszi magát a párod. Ha nem nyugodtan lelécelhetsz.
2012. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én már sírva menekülnék onnan.Komolyan nem értem azokat a nőket,akik ennyit képesek szenvedni egy olyasvalaki mellett,aki nem is szereti őket.
2012. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!