Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek lesz valami haszna?

Ennek lesz valami haszna?

Figyelt kérdés

A szüleim azt akarják hogy tanúljak és olvassak.Meg nem engednek el sehova sem kívéve ahova ök küldenek el.A családunkban senki se drogozik se iszik se cigizik.A bátyám tul sokakat kémked utánam ezért egy kicsit én is kémkedek íránta.jellenleg zenéket csínálok számítógéppel.

13/fiú



2012. ápr. 16. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A tanulásnak lesz haszna, mert katasztrofális a helyesírásod. A kémkedésnek semmi értelme, a zenecsinálás pedig jó hobbi, később lehet szakma is. Mi is a pontos kérdés? Melyik érdekel pontosan a haszon szempontjából?
2012. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tanulj tovább annak későbbiekben hasznát veszed majd,szórakozni szerintem meg fiatal vagy,a karos szenvedélyt meg ne is próbáld ki nem egészséges.
2012. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hallgass anyádra a tesóddal meg rendezzétek el egymást közt. Hova akarsz menni kisfiú? sp koncertre ne menjél jó? jó tanulást :)
2012. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem a szüleid csak aggódnak,azért mert a családotokban nem drogozik senki attól még te belekeveredhetsz rossz társaságba.szerintem csak azt szeretnék ha minden rendben lenne veled,és vinnéd valamire az életben!
2012. ápr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!