Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakító ok lenne? Összevesztün...

Szakító ok lenne? Összevesztünk, úgy ment el h majd keres ennek 2 napja.

Figyelt kérdés

15 éves korom óta gyógyszert(fogamzásgátlót) szedek. Mikor összejöttem a barátommal nem mondtam meg neki,hanem gumival védekeztünk. Már az első találkozásnál volt szex. Nem akartam egyből gumi nélkül,mert kitudja hány nővel volt eleinte és van e vmi betegsége,vagy vmi... utána se mondtam el neki. Úgy voltam vele h ok a szex jó vele,de mi van ha megbízhatatlan,félre megy és átad nekem vmit. Neki nem tetszett h gumit kell húznia. De ebből nem engedtem.

Mostanában akartam neki elmondani h gyógyszert szedek,de ő előbb rájött. Meglátta a gyógyszert és én meg elmondtam h régóta szedem csak nem akartam neki megmondani amíg nem bízok benne teljesen. Kiakadt,h milyen vagyok,nem szeretem. 2 napja nem beszéltünk,nem reagál h mi van, hiába keresem.

3 hónapja vagyunk együtt,bele szerettem,most már bízok benne, Olyan nagy baj h eleinte bizalmatlan voltam?

20/L


2012. ápr. 13. 17:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%

Mérges, le fog higgadni. Ha szeret, keresni fog.

Ha nem, akkor jobb is, hogy időben kiderült, mekkora szemét.

2012. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
Nem baj, hogy az elején bizalmatlan voltál, sőt! A baj inkább ott van, hogy ezt a képébe is vágtad,és valószínűleg ez nem esett jól neki,pláne ha tényleg jó fiú volt!
2012. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Nem csak vele voltál bizalmatlan, magaddal is. Nem azt mondom hogy nem volt igazad, mert szerintem helyes döntés volt, amiben hibáztál hogy nem mondtad el ezt a félelmed egyböl éhgyomorra.

Igy - ha az ő oldalába is belegondolsz - akár azt is gondolhatja hogy azért kell a gumi mert van ott neked más is, akár több is és nem akarsz keveredést. Talán ez bántja.

Ha elsőre ezzel nyitsz talán még becsült is volna érte, hogy végre egy odefigyelő, tiszta lány.


Biztositsd hogy más fiúról szó sincs és megoldodik a dolog, sőt talán még jól is jössz ki ebböl a vitából.

Ha nem ez a sértődés alapvető oka, csak szimplán a nagyobb élvezet hiányát fájlalja, hát akkor meg ne erölködj, mert az már tényleg az ő kicsinyessége.

2012. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%

Én azt nem értem, hogy minek szexelsz olyannal, akiben nem bízol?

Ráadásul 1. találkozásnál...


A magam részéről nálam ez szakító ok lenne. Nem azért, mert utálom a gumit, hanem azért, mert ha képes vagy évekig valamiben hazudni, akkor máskor is megteszed. Épp ezáltal te válsz megbízhatatlanná és csalóvá.

2012. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
52%
jhaj az én pasim is hányszor mondta hogy zokniban lábat mosni, mikor még gyógyszert is szedek... én meg megmondtam hogy vagy gumi vagy no szex!
2012. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Te nem voltál őszinte, ő meg megdugott, aztán lelépett...

Már ne szaladj utána.

2012. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

első körben lefeküdtél vele? az szép. akkor ne nagyon várd, h megbecsüljön.


ha lehiggad és ő is megszeretett téged, akkor keresni fog. ha nem, akkor így jártál.

2012. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
30%
Ti normalisak vagytok???Meg o kerjen bocsanatot, amiert a pasinak gumit kell huznia a f.rkara???Hat ha emiatt nem jon vissza, akkor nekem biztos nem kene.Mondjuk nekem eleve nem kene egy ilyen pasi, aki ebbol ugyet csinal.
2012. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
95%
Szerintem ö csak arra pályázott hogy lazázzon veled..és ez egy piti dolog amit ö a maga javára felfújt hogy legyen oka lelépni és ugy mond még ö jöjjön ki jól és te bánd ne ö legyen már a szemét aki nem akart komolyabbat! pasi... nagyon pasi... de legyen ö a kivétel aki erősíti a szabályt azt kívánom :)
2012. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

szerintem szégyenli magát, hogy eddig át volt verve és nem bírja el a büszkesége. A férfiaknál a szex nagyon sikamlós terület.

pl ha valaki nem jó az ágyban, olyan gátlásos lesz, mint még soha, ha elmondják neki.

a te sztoridban, most nem tudja magát férfinak érezni melletted, mert úgy átverted,ő meg naívan bevette, hogy most nem tudja az érzéseit magában hova tenni.

érthető.

2012. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!