Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az egyik kérdező megihletett,...

Az egyik kérdező megihletett, vajon ennek a terméknek lehet valami haszna?

Figyelt kérdés

Csak úgy gondolkodtam, mert végül is korrekt, nem azt írják, hogy mindenféle szénhidrátot blokkol, hanem le van írva, hogy tényleg mit, mennyit, hogyan.

[link]

Csak elméleti kérdés.


2011. okt. 10. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel mesterséges anyagról van szó,szerintem nem egészséges,akkor sem,ha annak hirdetik.
2011. okt. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy minden szénhidrátot blokkol -.-'
2011. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A Peak gyártó termékei jók!Én próbáltam igaz csak a tesztó fokozót.
2011. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Második! Én sehova nem írtam ilyet hogy MINDENT blokkolna, nehogy már ezért leszedd a fejem...
2011. okt. 10. 18:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan sincs, hogy szénhidrát blokkolás, egyszerű biológia. Amit megeszel, az felhasználódik, nem blokkolja azt az atyaúristen sem. A fene szedi le a fejedet XD
2011. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Örülök hogy ihletet adtam :D
2011. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
éN ÚGY DÖNTÖTTEM HOGY MEGRENDELEM ,LESZ AMI LESZ plusz még hozzá rendelek 0 kalóriás olaj sprayt:)
2011. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti - :D Már vártalak :DD

Korábbi "fejletépős", vagyis inkább NEM tépős:D Értelek, mit mondasz..és köszi, hogy nem szeded le a fejemet:D Azt ígyis-úgyis megteszik majd a szüleim:DD

2011. okt. 10. 20:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező,itt sem kaptunk érdemi választ. Mindenesetre én megrendeltem meg vettem hozzá 0 kalóriás olajsprait. :) Majd megírom milyen.
2011. okt. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy milyen. Én is diétázom, meg edzek, de sokkal lelkesítőbb lenne, ha látványosabb lenne az eredmény. Úgy a kitartásom is erősebb lenne.
2011. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!