Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért engem ítél el mindenki?...

Miért engem ítél el mindenki? Miért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Férjemmel 12 éve ismerjük egymást, 10 éve vagyunk házasok. Van egy 9 és egy 4 éves gyerekünk. Én is dolgozok.

Kiderült, hogy a férjem megcsalt egy 18 éves "nővel". Mivel még nagyon szeretem, próbáltam leülni és megbeszélni: mi hiányzott, mit rontottam el, min változtassunk. Egy ideig minden jó volt. Bár elvileg és gyakorlatilag is ellenzem, mégis megcsináltattam a melleimet is, mert ezt is felhozta "ellenem". Meg sok apró változás: kevésbé kellett besegíteni a háztartásba és a gyerekekkel, ha felrúgta a hétvégi családi programot egy haver miatt nem rendeztem jelenetet.

Most kiderült, megint félrement, ráadásul megint egy kislánnyal. Úgy döntöttem, elég volt. Elköltöztem a gyerekekkel és beadtam a válópert.


A barátok, rokonok szerint MIATTAM ért véget a házasságunk. Szerintük nagyon önző vagyok.


Ti mit gondoltok?

Nem megerősítést várok, hanem őszinteséget!


Köszönöm


2012. ápr. 16. 17:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mire alapozzák azt a véleményüket, hogy önző vagy? Amit leírtál, abban sehol nem találok semmiféle önzőségre utaló dolgot. Talán az, hogy te adtad be a válópert? Sem neked, sem a gyerekeknek nem jó egy rossz házasságban élni. A férjed pedig már másodjára is bebizonyította, hogy nem való neki feleség.
2012. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress másik barátokat (rokonokat sajnos nem lehet). Akik erre így reagálnak azok nem barátok. Ha nem képesek felfogni, hogy a férjednek fontosabb a nemi szerve mint a családja az az ő bajuk ne foglalkozz velük.
2012. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Mi ezt hogyan állapítsuk meg? Most ismerjük a te szemszögedet, de mi van a másikkal? Nyilván kívülről máshogy fest a dolog, és téged máshogy látnak a többiek. Lehet, hogy igazad van, lehet hogy nem. Sajnos pontos választ nem fogsz tudni kapni a kérdésedre :(.
2012. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Természetes, ez mindig így van, az a hibás, aki lelép. Indok persze nincsen hozzá, mert nem is tudnának mit felhozni. De szegény szerencsétlen egyedül maradt. Hidd el, azért nem vagy hibás, mert megelégelted a megaláztatást. Az, hogy miért csalt meg, abban biztos valahol közrejátszottál, valami nem volt jó. De összességében azt mondom, nem tettél semmit, ami miatt ezt érdemelted volna.
2012. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyenek a "barátok" akkor tőlük is válj el. Nincs szükség ilyen "barátokra".

Rosszul tetted, hogy "ő" miatta csináltattad meg a melledet. Miért nem szeretett úgy, ahogy megismert?!

Rosszul tetted, hogy sokszor csöndben maradtál, amikor ki kellett volna nyitnod a szád...

Valószínű, ez téged sosem szeretett. Nézz előre és olyat keress, aki megérdemel, viszont tanulj ebből a kapcsolatból.

2012. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

A leírtakból ítélve, ebben a kapcsoltaban 1 ember volt önző: a férjed!


Kit érdekel mit mondanak a hozzáartozók, barátok. Nem ők éltek vele. Semmit sem tudnak ami a 4 fal közt történt.

De ha ők ebben a hitben élnek, hát éljenek! Csak magaddal és a gyerekekkel foglalkozz és adj hálát az égnek hogy megszabadultál attól az alaktól!

2012. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert a magyar társadalom előbb ítélkezik egy nő, mint egy férfi felett.

Sajnos ez van.

2012. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
39%

A te szemszöged szerint nem vagy hibás.Sőt!Tökéletesen tetted azt amit tettél,megértelek.

De vajon mi van a másik oldalról?A saját családod is ellened fordult?Mert akkor nyilván van valami,ha még ők is elítélnek,amit te v.nem mondasz el v.nem ismersz be.

A férjed valamiért félrelépett kétszer.

Nem az ő pártját fogom,de valami csak nem volt jó köztetek ha megcsalt.

2012. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Amikor először lépett félre, megbeszéltünk és változtattam. Ha így, megváltozva sem voltam neki jó, miért nem szólt? Nekem is voltak vele problémáim, mégsem k.féltem 18 éves kisfiúval....


Az én családom mellettem áll.


Ami még kimaradt: a második lány nem csak egyéjszakás kaland volt, többször is együtt voltak.

2012. ápr. 16. 17:38
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahogy leírtad,az alapján egy bunkó,más bocsánat,de az én szememben egy ilyen ember nem lehet más.a hétvégé inkább a barátot választja mint a családot,kevesebb házimunka??könyörgöm nézzenek már magukba az ilyen pasik,te is dolgozol,hazamész főzöl és a gyerekekkel is foglalkozol,és ő mit csinál???néhány pasiból hiányzik a megértés,a tisztelet!
2012. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!