Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nemjövök ki anyával...

Nagyon nemjövök ki anyával elviselhetetlen természete van. Nem is törődik vele csak ha kiabállni kell. Arra gondoltam hogy elköltözök apuhoz vele nagyon jól kijövök. Szerintetek?

Figyelt kérdés

csak eddig kicsit cikinek éreztem hogy lány létemre apuval lakjak. Anyunak rajtam kívül senkije sincs. Se barátnők szüleivel nemtartja a kapcsolatot. Félek őt egyedül hagyni mert azér mégis csak az anyukám. Ma késtem 10 percet suliból és aztmondta hogy tünjek el a házából és menjek ahova akarok.

18/L


2012. ápr. 16. 19:12
 1/2 A kérdező kommentje:
ha elmegyek hétvégén apuhoz akkor mindig aztmondja hogy ha elpróballok hozzá menni akkor őt felejtsem el. Miután hazajövök tőle nem szóll hozzám hetegig és ott piszkáll ahol csak tud. Az iskolámat nem ő fizeti és a ruháimat se nem anyukám veszi
2012. ápr. 16. 19:13
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem a te anyukád írta ki ezt a kérdést?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

2012. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!