Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova vihetem a 17 éves unokaöc...

Hova vihetem a 17 éves unokaöcsémet itt Budapesten, ha rossz az idő?

Figyelt kérdés

Nagyon keveset találkozunk, de igyekszem maradandó emléket okozni, mert nagyon szeretem őt, és szeretem, ha jól érzi magát, persze nem csak ő, én alapvetően mindenkivel szeretek jó napokat eltölteni és viszont hallani, hogy nagyon jól érezte magát, szeret, stb.

Szóval nem szeretnék plázázni, mindenféle figyelemelterlős dolgot csinálni. Inkább valami kellemes időtöltésnek örülnénk mindketten :).

Mivel nem kisfiú már (pedig de aranyos volt), ezért szerintem az hogyha csak társasjátékozunk, nem olyan nagy élmény. Bár már említettem neki és mosolyogva mondta, hogy miért is ne, neki az is jó :). De nem szeretnék ennyire kis piti, gyerekes dolgot. Hova mehetnénk szerintetek? Párom is velünk lenne, mi 21 évesek leszünk.

A rossz időre vonatkozóan pedig mindenképp valami zárt hely lenne jó, bár szombatra nem mondanak nagy esőt, de nem szeretnék problémát ebből :) biztos ami biztos!


ui.: nem tudtam hirtelen, milyen kategóriába írjak, ne haragudjatok, ha rossz helyre tettem fel a kérdést!


2012. ápr. 12. 10:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem, hogy egésznapos program kellene. persze belefér több minden, nem kell feltétlen egy dolgot csinálnunk. 10-től este 6-7 óráig velünk lenne. Ebédelni is el kéne vinni valahova, de jöhet hozzánk is (csak én nem a saját családommal élek és lehet, hogy nem engednék fel). Nekem kicsit nehezebb találkoznom a családtagokkal, mint aki otthon lakik.
2012. ápr. 12. 10:10
 2/11 anonim ***** válasza:

igazából a Kalandpark lenne egy nagyon jó élmény neki, de tényleg elég esős idő lesz sajnos...

Azt nem írtad hogy ffi vagy-e vagy nő, de elmehetnétek gokartozni, moziba vagy hasonló helyekre :)

2012. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

fiú :) de írtam, hogy "Mivel nem kisfiú már"

a mozi nem rossz, bár ez is plázás dolog... meg olyan hogy órákig nem szólunk egymáshoz. megkérdezem őt :)

2012. ápr. 12. 10:28
 4/11 anonim ***** válasza:
tropicarium, bár ez nem egész napos de kicsiknek és nagyoknak is jó móka
2012. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Múzeumba. Bár nem biztos, hogy 17 évesen tudja ezeket értékelni, de a Hadtörténetit talán, és a várban még van 1-2 dolog ezen kívül.
2012. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"fiú :) de írtam, hogy "Mivel nem kisfiú már" "


:)

Az volt a kérdés, hogy TE férfi vagy-e vagy nő:)

2012. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2012. ápr. 12. 13:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Aquaworld? Szerintem tök jó móka, főleg esős időben :) Ott tudtok beszélgetni is, van bent étterem/büfé - kajálni is tudtok!
2012. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 evans ***** válasza:
csatlakozom az előttem lévő hozzászólóhoz aquwaworld felejthetetlen élmény tényleg én is azt ajándékoztam a nővéremnek nagyon családcentrikus mindenkinek jó 15-90 éves korig tényleg!!
2012. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez jó lenne, ha nem lenne olyan bőrbetegségem ami az alapvető fürdést is alig bírja és vérzik ha valamilyen vizes dologgal hosszabb ideig vagyok. Akár ha teregetem a vizes ruhát, konkrétan elkopik a bőröm, olyan vékony és bevérzik. Súlyos ekcémám van, és így vagyok évek óta... sajnos nem tudják az orvosok még gyógyítani az enyémet. Csak liternyi kenőcsöket írnak fel.
2012. ápr. 12. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!