Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítő a viselkedése. Mit...

Idegesítő a viselkedése. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőmről van szó. Igazából nem tudom jó helyre írom-e a kérdést. :)

Szóval barátnőm egy nagyon szép, kedves, segítőkész lány. Mindene megvan, az szülei dúsgazdagok. Ezzel nincs is baj, látni rajta hogy "jómódú" de nem hangoztatja és semmi ilyen. Viszont mostanában nagyon idegesítő kezd lenni. Eljátssza a buta, plázacica lány szerepét. Eddig nem volt ilyen, mert értelmes, jól tanuló lány. Viszont mostanában mindig órákon sminkel, jelentés közbe előveszi a tükrét és magát nézegeti, ha mondanak neki valamit, ami teljesen egyértelmű(vicc, vagy akármi), akkor egyszerűen úgy tesz mint aki nem tiszta agyilag, mintha nem fogná fel a dolgokat. Tudom, hogy direkt csinálja, mert soha nem volt ilyen csak az utóbbi időben. Szerintetek tegyek ez ellen valamit? Vagy hagyjam, az ő élete? Sajnos én nem vagyok az a fajta aki sokáig eltűri az ilyen lányokat maga mellett, mert én inkább lazább stílust képviselek úgymondd. De nagyon szeretem őt mint a barátom, de ez így sok :/ Szerintetek?

16/L.. ő is 16/L.



2012. ápr. 16. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
hát először utána kéne járnod,megkérdezned hogy miért olyan.nincsenek ilyen lányok a környezetébe?ha igen,akkor az ő befolyásuk alól vond ki valahogy.
2012. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!