Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből érezted több év kapcsola...

Miből érezted több év kapcsolat után hogy a párod nem gondolja veled komolyan?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Pl: nem beszél a közös életünkről, nem kéri meg a kezem, nem tervezgeti az esküvőt, a lakás berendezését, és a gyereket....stb
2012. ápr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Első.

Velem tervezett, szóban legalábbis nagyon. Persze mindig húzta-halasztotta a dolgot. Majd jövőre elköltözünk, majd jövőre belevágunk a babába, összeházasodunk stb...

Most ott tartok, hogy próbálok szabadulni egy 8 éves kapcsolatból, mert idén betöltöttem a 30-at és nem szeretnék örökös ígéretekre várni.

Szeretem őt és ez megnehezíti a helyzetemet. De! Egy életem van! Én szeretnék családot, gyerekeket.


Most már olyan férfit szeretnék magam mellé, aki mer lépni, cselekedni! És határozott elképzelései vannak dolgokról.

2012. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Én elsőre azt mondanám,hogy ne hidd azt,hogy nem akarja,egyszerűen csak lehet,hogy fél belevágni.Mondogatja,mert lehet,hogy ő is akarja,persze az is lehet,hogy csak ígérget(bár,ha ezeken gondolkodik egy pasi,akkor szerintem akarja,de ugye ott van az a tipikus:"nem akarom feladni a szabadságomat se" dolog.Próbálj meg vele beszélni erről,értesd meg vele,hogy nem fogsz az örökkévalóságig várni,de persze nem kell most rögtön mindent megtenni,csak szépen kezdjétek el azt a bizonyos utat.
2012. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Több év után is csak igérgette hogy majd összeköltözünk,majd elköltözünk messzebbre (távol észak-magyarországtól).

De ő sosem fog elköltözni az anyjától,neki olyan lány kell,akinek elég ha csak második,mármin anyuci után második.


(elegem lett az igérgetésből,utána nem sokkal lett egy kapcsolatom,párom "érdekes módom" 2 hónap után tudta hogy mit akar,összeköltöztünk,minden más már csak anyigiak kérdése)

2012. ápr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Abból, hogy csak én emlegettem a közös jövőnket, és feszengett, ha felhoztam a témát.
2012. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 evans ***** válasza:
64%
amikor már kipakolja a sörömet hogy a hülye joghurtjainak legyen hely
2012. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mért, bepakolta a söröd mellé a joghurtjait, nem? szerintem akkor komolyan gondolja :D
2012. ápr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 evans ***** válasza:
nem nem mikor kiveszi a sört de már nem rakja vissza
2012. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

1. jel: lelkiismeretfurdalásból mondta először azt, hogy szeret (megbántott ideges voltam, ezzel elcsitított)

2. amikor akkor éreztette velem legelőször a legjobban, hogy én vagyok a mindene, amikor féltékeny lett

3. amikor társaságban úgy érezte, hogy én az "utánfutója" vagyok

4. amikor megsértett a haverja és dühből hazamentem, hagyott elmenni egyedül és ő ott maradt

5. amikor társaságban csak magáról beszélt, rólam soha, engem nem emel ki, vagy fel, vagy minket

6. folyamatosan újabb és újabb feltételekhez kötötte a családalapítást velem és mindenből azt hozta ki, hogy miattam kell várni

5. amikor esküvőn voltunk hivatalosak 25e Ft-os ruhában voltam, a menyasszony kérésére ezüst/szürke kombinációban jobban el volt ragadtatva egy rikító piros selyemruhás melltartó nélküli "nőtől"- mellesleg meg engem szintemár csodorban akart járatni, hogy az ő párja ne nézzen ki r*bancnak alapon


meg sorolhatnám.

a végén már abba is belekötött hogy élek, úgy lépett le, hogy mindenért én vagyok hibás.

2012. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsó voltam: még annyit, hogy ő viszont engem megkért.
2012. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!