Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Üdv. Nektek mi a véleményetek ha egy 15 éves lány kapcsolatba van másfék éve a barátjával aki 17 éves és a lány szülei hirtelen úgy döntenek hogy szakitson a lány a barátjával , pedig nagyon szeretik egymást! Egyikőjük sem akar de a lányt és a fiút kikészítik a lány szülei. Szerintetek az ilyen apa(nevelőapa) normális dolgot csinál hogy tönkreteszi a kapcsolatot illetve a lány és a fiú lelki állapotával játszadozik? Hogy lehetne tenni valamit? A lány nem mer tenni nagyon semmit mert fél! Nagyon összezavarodtak..

2012. ápr. 15. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Idióta vadparaszt barom. Neki aztán semmi köze hozzá.
2012. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Van egy olyan érzésem, hogy te vagy a 15 éves lány... A nevelőapád egy barom. Tudom, hogy sokszor nagyon bántó tud lenni egy-egy elejtett megjegyzés, de próbálj meg nem figyelni rájuk. Ne hagyd hogy miattuk menjen tönkre a kapcsolatotok.
2012. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Mondhatnánk... ez is a kiképzés része :)
2012. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igazából én vagyok a srác és nagyon rosszul esik hogy így elakarják venni tőlem.. találkozni se nagyon tudunk.
2012. ápr. 15. 12:22
 5/10 A kérdező kommentje:
és köszönöm a bíztatást , nem akarom elveszíteni és nem is fogom , mert megteszek mindent , csak nehéz és félünk hogy így fog maradni. Én azzal biztatom hogy úgyis rájönnek hogy nemtudnak elszakitani minket egymástól!
2012. ápr. 15. 12:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Hazudjatok a szüleinek és találkozzatok titokban.Ha a te szüleid támogatnak,az már előny.
2012. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen támogatnak , meg találkozunk titokba amikor tudunk csak annyira beszigorítottak hogy még iskolába is elmennek érte. mondtam hogy anyukám beszéljen a szüleivel , de azt sem akarja.
2012. ápr. 15. 12:37
 8/10 anonim ***** válasza:
No, akkor csak türelem, türelem, türelem.
2012. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor kitartás és próbáld meggyőzni a szüleidet,hogy álljanak ki melletted.Nem normális dolog ez a lány apja részéről,beteges,szánalmas.Helyre kéne tenni azt az embert.
2012. ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket! :)
2012. ápr. 15. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!