Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden második lány apakomplex...

Minden második lány apakomplexusos?

Figyelt kérdés
Nem kötekedésből teszem fel a kérdést,mindenki úgy él,ahogy akar.De szerintem ez a 15-20 éves korkülönbség párkapcsolatban nagyon durva és mindenhol ezt látom.PL a 40 éves apuci megcsalta a feleségét egy 16 éves csajjal,vagy fordítva:16 éves "kislányok" akarnak 35 évesekkel összejönni.Mi van itt?Ez nagyon durva szerintem.Én is vonzódtam már idősebb pasihoz(16 évesen egy sztárhoz),de a valóságban kirázna a hideg,ha egy apám korabeli pasas akarna tőlem valamit.Mert olyan érzésem lenne,mintha az apámmal járnék.Úgyhogy én ezt nem értem.Miért van ez?Mi a jó az idősebb pasikban?A saját korosztály ennyire éretlen?(Amit sajnos meg tudok érteni)

2012. ápr. 17. 20:42
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Igazából én azt teljesen megértem,hogy egy nőnek biztonságra van szüksége és ezért keres idősebbet.De az viszont elég undorító az idősebb pasiktól,hogy ezt kihasználják.Lehet,úgy kellett volna feltennem a kérdést,hogy egy 40 éves férfi miért keres fiatal lányokat társnak?Nincsenek egy szinten tapasztalatokban sem és hát kevés olyan ember van,aki érettebb a koránál.
2012. ápr. 17. 21:32
 12/27 anonim ***** válasza:
68%

"Lehet,úgy kellett volna feltennem a kérdést,hogy egy 40 éves férfi miért keres fiatal lányokat társnak?"

Hülye lenne kihagyni a friss pipihúst. :D

2012. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
66%

11/12 Időpont ma 21:32


Gondolom a kíváncsiság, s jó érzés neki, hogy kell egy fiatal csajnak, önbizalmat ad neki.

Igaz azt nem értem, hogy nem esik le, hogy sokszor a pénze miatt van vele a lány. De lehet neki megéri, mert dicsekedhet, hogy fiatal nője van.

Ilyen esetekben nem beszélhetünk érzelmekről,szerelemről.


Vannak persze kivételek, de azért le lehet szűrni.

2012. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%
a kereslet és a kínálat találkozik. mindenki a piacról él.
2012. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
14 És milyen igaz:D
2012. ápr. 17. 22:58
 16/27 anonim ***** válasza:
51%

"Lehet,úgy kellett volna feltennem a kérdést,hogy egy 40 éves férfi miért keres fiatal lányokat?"


NEM KERES!

Ajánlkoznak azok maguktól is.

Szép számmal...


Amúgy mi közöd van hozzá?

Miért akarod a saját beszűkült erkölcsi kódexedbe beleszorítani vadidegen emberek magánügyét?!!


De úgy is feltehetted volna a kérdésedet, hogy miért jár sok családanya, fiatalabb fiúcskákkal??

2012. ápr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó válaszadóval értek egyet.. az miért nem bűn ha egy többgyerekes anyuka hagyja el a férjét egy fiatalabb pasiért akinek az anyja lehetne??? Mert ilyenből is rengeteg van csak ez valamiért elfogadott.. de miért is???? Azért mert olyan világban élünk amelyben a huszonéves fiúknak ez baromira menő... Ez mennyivel jobb?

Mellesleg rengeteg olyan lány van akinek idősebb a pasija de nincs semmijük.. nem feltétlenül mennek az anyagiasságra, nem tudom miért kell általánosítani.

2012. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

"De úgy is feltehetted volna a kérdésedet, hogy miért jár sok családanya, fiatalabb fiúcskákkal"

Biztos van ilyen is,de sokkal ritkább.Pasikra ez nem jellemző.

2012. ápr. 18. 13:59
 19/27 anonim ***** válasza:
79%

Én apukámat szinte nem is ismerem.Mindig is az idősebb pasik érdekeltek,de még sem hiszem hogy ez apakomplexus.Nagyon igaz,hogy a lányokhoz a korukbeli fiúk még kisgyerekek,éretlenek.Az idősebb férfiak komolyak,nem gyerekesek és érettek.

Arról nem is beszélve,hogy kedvesebbek,jobban tisztelik a nőket és az idősebb férfiak még tudnak udvarolni egy nőnek,nem úgy mint a mai mitugrász suhancok!Jó-jó nem az olyan esetre értem,amikor egy nagydarab,bajúszos "bácsit" néznek ki a fiatalabb lányok.Hanem arra gondolok hogy pl egy harmincas férfi,nekem egy igazi férfi,aki jól tartja magát,divatos és sportos.

Biztos van ezek között a nagy korkülönbséges kapcsolatok közt apakomplexus is,de nem minden esetben az áll a dolgok háta mögött.Szerintem.


20/L

2012. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Davina ***** válasza:
70%

Szerintem nem lehet általánosítani,legalábbis az én példámat nézve nem. 18 évesen nekem is 21 éves barátom volt, minden jó és szép volt, de elmúlt. Aztán valahogy az életemben mindig úgy adódott,hogy idősebb férfiakhoz vonzódtam,de nem tudatosan. És rám még azt se lehet mondani,hogy a pénzük,meg az egzisztenciájuk miatt.(volt olyan is,hogy az akkori párom 10 évvel volt idősebb nálam,se kutyája,se macskája,se pénze,összeszámolva olyan 130-150 ezerrel húzott le,mert ugye a szerelem,rózsaszín köd,na meg én is naiv voltam) A mostani Párom 40 éves,és vele se a pénze miatt jöttem össze.(neki is saját lakás,kocsi,nekem is) Lehet az az ok az ilyen lányoknál,hogy valahol,valamikor rossz tapasztalatot szereztek,és csak az érzelmi(nem anyagi!) biztonságot keresik.

26L

2012. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!