Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszom, vagy...

Jogosan haragszom, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
A ferjem,sajat autoval ingazik munkaba...es vannak utasai,szoktak vele menni bizonyos szemelyek.Semmi gond nincs ezzel,hanem van egy ferjes asszony...aki tul lepett minden hatart.Egy heten 2-3szer megy a ferjemmel,adja is a buszjegy arat,de vannak elvarasai.Ha neki megviszkett a feneke a ferjem neki meg kell alljon reggel mert o eppen hajfesteket kell vegyen,es meg el is varja hogy keszen levigye a munkahelyere.Es meg dumal a hattunk mogott.Volt olyan esett hogy mi is mentunk reggel a ferjemmel es a kifiunk is,a kisfiam ult hatul a gyerek ulesbe en,e ferjem melett es o hatul meg valakivel.En a gyerek ulest a fiunknak vettem es abba kell uljon,.O pedig pletykalt hogy "bennem nem volt semmi joindulat,hogy nem ultem hatul a gyerek az olembe es o ult volna elol mert ,hogy o ossze preselodot".A masik dolog pedig ,ha beul az autoba simogassa a ferjem fejet,es olyan dolgokat oszt meg vele ami nem egy ferfira tartozik,es foleg nem egy olyan ferfira aki neki idegen.Akkor munkakozbe is hivogassa,a cegtelefonra...hogy lesze helye az autoba mondjuk penteken.A helyzet az hogy a ferjemmel mar ,2-szer is jol osszekaptunk es nem ad nekem igazat.Azert haragszom,hogy ha mi megyunk vasarolni,es meg akarok 2 uzlet elott allni, akkor egy jo cirkuszt lecsap,vagy ha felhivom NEM munkakozbe hanem,kajaszunetbe mindig kinyomja a telefont,es feltekenysegrol szo sincs,hanem ugy gondolom mi vagyunk a csaladja! Bocsi,hogy ilyen hosszu lett,de muszaj volt kiadjam magambol.
2012. ápr. 18. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jogosan haragszol. A férjed nagyon csúnyám viselkedik veled, te kellene, hogy az első legyél, nem a munkatársa. Én azért szemmel tartanám őket a helyedben...
2012. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jogosan.


Mi is ugy járunk dolgozni hogy felváltva kocsival,de ha valakinek 5 pervnél több dolga van bárhol,akkor az megy külön,a többiek ne várjanak rá.


Az első ilyen simogatás után én hatalmas patáliát csaptam volna.

2012. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hát ez érdekes történet!

Én sem vagyok féltékeny típus,de egy ilyen helyzetben biztosan a nőtől megkérdezném akar-e valamit a férjemtől?

A férjed nem valószínű hogy megcsal vele,szerintem túl kedves ember lehet a férjed,és nem akarja azzal megbántani a nőt,hogy akkor most vagy vissza veszel vagy nem kell többet velem fuvaroztatnod magad!

Én megmondanám a helyedben a férjednek,hogy vagy ő vagy te szólsz a nőnek,az kellemetlenebb a férjednek is ha te szólsz,inkább szóljon ő,fordított helyzetben a férjed szerintem már kiakadt volna!Remélem rendeződik a dolgotok:)

2012. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ebből ügyet csinálni?

Felhívod az asszonyt,és megmondod neki,hogy holnaptól keressen más sofőrt vagy menjen busszal mert a férjed többé nem szállítja őt.

Ha megkérdezi miért,akkor szépen elmondod ami bánt.Amit ide leírtál.

- ugráltatod a férjemet

- kibeszélsz a hátunk mögött

- nézzél hülyének másokat de ne minket stb.


Minden csoda 3 napig tart,így a sértett asszonyka pletykája is csak 3 napig lesz érdekes.(mert hogy pletykálni fog az is biztos) A férjeddel meg úgyis helyre jön a béke.

2012. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A ferjem is furcsalta ezt a fej simogatast,es hogy ot miert hivja munkakozbe.A tegnap reggel le is maradt,mert meg mondtam a ferjemnek,hogy "most veszed a telefont es meg mondod nincs hely mert megy a csaldod is"Irt is neki smst es tenyleg nem vitte el!Viszont penteken is akar menni,de arrol is lemarad!
2012. ápr. 18. 11:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,az lesz...ez biztos.Kulomben is en is mindjart megyek vissza dologozzni,maj2-an.Es akkor nem ingazunk....de persze o ezt is megtudta kommentalni,hogy"o ki lesz turva az autobol,"Szoval,uralkodni akar es ugy viselkedik mintha az ove lenne az auto!
2012. ápr. 18. 11:50
 7/8 anonim válasza:
A 11:42-sel teljes mértékben egyet értek, bár én is biztosan ügyet csinálnék belőle, ahogy ismerem még nagyobbat. De tényleg a nőt kéne kiiktatni, ha a férjed meg esetleg ezt rossz néven veszi, akkor van mit megbeszélni. :(
2012. ápr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a férjednek kell lekoptatni a nőt. Nem neked. Ha ő nem teszi meg, akkor mégiscsak tetszik neki a helyzet. És ha nem áll ki melletted, az is gáz.
2012. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!