Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a viselkedés apámnál?!

Mi ez a viselkedés apámnál?!

Figyelt kérdés

Elég furcsa a dolog szóval nem fogom tudni értelmesen elmagyarázni:

Az a lényeg, hogy folyton a mások testsúlyával van elfoglalva, legyen az a közvetlen környezetéből valaki, vagy akár a tv-ben. Itthon ez olyannyira elfajult már, hogy többször fogyókúrába kezdtem én is és a családban többen is, hogy hátha abbahagyja.(hozzáteszem ő nem egy sportember soha nem mozog és az egészséges életmódot sem preferálja) Pedig tulajdonképpen nem vagyok kövér csak nem látszanak a bordáim. És volt olyan hogy fogytam, ő meg elkezdi nekem, hogy már megint híztál mert nem mozogsz, és a szívedre fog menni a háj stb. Rettentően idegesítő. Én valahogy úgy tudom megfogalmazni ezt, hogy olyan apám mint aki a tükörbe néz és folyton kövérnek látja magát, csak ő másokkal csinálja ezt. De mégis mi lehet ez? Betegség vagy csak egy rossz szokás?


2012. ápr. 18. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Enyém is ilyen.

Szerintem közel nem vagyok kövér csak az átlagosnál azért nehezebb ő meg bőven kövér mert akkora hasa van hogy hihetetlen de mindíg velem foglalkozik.

Foglalkozzon magával.

Bár én már évek óta ezt hallgatom szal meg se hallom.

Meg kell tanulni megszokni

2012. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, bármilyen idegesítő is, meg kell tanulni megszokni.

Egyébként valszeg onnan ered a dolog, hogy a saját testsúlyával/alakjával nincs kibékülve, és ezt úgy vezeti le, hogy másokét ócsárolja mindig.

2012. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!