Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor illik, vagy kell felkérn...

Mikor illik, vagy kell felkérni a leendő keresztszülőket?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok
2009. jún. 20. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nagyon korai. Ráértek 6-7 hónapos korodban megkeresni őket a férjeddel és előadni a kívánságotokat.
2009. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor megtudtuk, hogy picink lesz tesómmal(a jövendőbeli keresztapu) már úgy közöltük, hogy párom kitöltött egy felest és mikor koccintottak a párom ezt mondta: "Igyunk a keresztgyerekedre! " Mire a tesóm: "Nekem nincs is keresztgyerekem!" Mire a párom: "Októberre már lesz!" :)

Mi ilyen viccesen oldottuk meg, de nekünk első perctől kezdve egyértelmű volt, hogy Ő és a párja lesznek a keresztszülők! de szerintem amint megbeszéltétek, hogy kik lesznek a keresztszülők felkérhetitek Őket. De egyáltalán nem vagytok elkésve, még szülés után sem késő szerintem.

2009. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem amikor felkértek keresztanyukának,akkor még nagyon korai volt a terhesség.De én nagyon boldog és büszke voltam a születendő keresztgyermekre.Már lassan 9 éves a keresztlányom!
2009. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A barátnőm 8 hetes terhes volt, amikor megkérdezte, hogy elvállalnánk-e a keresztszülőséget. Csak sírni tudtam örömömben.

Bármikor kérdezed meg, mindenképpen nagy örömet szerzel!

Gratulálok a babádhoz!

2009. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En 30 hetes multam, amikor megkertuk a kersztszulot. nem igazán tudtuk eldonteni, ki legyen, ugyhogy ezért is.
2009. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Engem most kértek fel vagy inkább megkérdeztek (ha nem akarom nem kell stílusban), a gyerek négy honapos (mármint meg van szuletve) és 3 hét mulva keresztelo... hát ennyi... hej rá érunk arra még
2017. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Engem most kértek fel vagy inkább megkérdeztek (ha nem akarom nem kell stílusban), a gyerek négy honapos (mármint meg van szuletve) és 3 hét mulva keresztelo... hát ennyi... hej rá érunk arra még... így van a csládban..


barátnom 3 honapos terhes volt (megvárták az elso trimesztert és akkor kértek fel) az idopontot meg kb. féléve vagy még elobb kozolték...


és ez a két keresztelo egy hétvégére esik.... ;)

2017. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!