Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő aki úgy él a...

Van itt olyan nő aki úgy él a barátjával, élettársával, férjével, hogy közben tudja, hogy neki van szeretője?

Figyelt kérdés
Elmondaná a nézőpontját, hogy miért maradt vele?
2012. ápr. 19. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%
Milyen tetvek a pasik. ribik.
2012. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, hát elég a bajuk. :( Én most nem tudom, én is úgy vagyok, mint az egyik válaszadó, hogy vagy ő, vagy senki, ha nem ő, akkor én mással nem tudom elképzelni az életet. Magyarul nem tudom mit csináljak. Pedig azt hittem együtt fogunk megöregedni és tényleg úgy láttam, hogy különleges kettőnk közt a viszony.:(
2012. ápr. 19. 22:09
 13/13 anonim ***** válasza:
Pedig jobban tennéd ha menekülnél ebből a házasságból. Majd évekkel később jössz rá, hogy nem érte meg maradni.
2012. ápr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!