Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal anyukák! Szoktatok a...

Fiatal anyukák! Szoktatok a férjetek nélkül a barátnőtökkel elmenni néha szórakozni? Vagy ez elítélendő?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 17:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hát csak az a baj, hogy a férjem nem akarja, hogy menjek. Pedig csak egy bnőmhöz mennék, az ő férje is melózik, éjszakás az enyém is és a mama vigyázna a kicsire éjjel, másfél éves. De a férjem nagyon utálatos, ha mondom neki, hogy mennék, azt mondja pasizni megyek!! Tiszta lökött. Sőt discóba is elmennék táncolni!! Úgy vágyok rá! :(

Nem tudom hogy döntök, nektek jó hogy megértő a férjetek.

Köszi mindenkinek.

2009. jún. 20. 18:56
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Siiimán :) Az én fiacskám fél éves volt (sajnos nem tudtam akkor már szoptatni), amikor barátnőimmel elmentünk szülinapi bulit csapni, mondhatom nagyon jól éreztem magam :) Már másfél éves múlt a fiam, és havonta, két havonta tuti van valami alkalom, amikor elmegyek bulizni, nálunk sosincs abból sírás rívás, hogy én elmegyek valahová, hiszen olyanra bízom, akit imád a fiam, és ő a nagymamája. Ha kimondom azt, hogy mész a mamához, már hozza a cipőjét és vigyorogva kiabálja, hogy mamma mamma :) Aztán amikor megyek érte, akkor ugyan ezzel a széles mosollyal fogad. Nincs ezzel semmi baj. Csak manapság sokan hiszik azt, hogy van, pedig régen sem csináltak ebből faxnit, én is aludtam nagymamámnál sokszor, pedig aztán anyukám szerintem igazi minta anya :)
2009. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy nekem (szerencsére) nincs férjem, bár ez így nem hangzik túl logikusnak. Szóval amikor terhes lettem, akkor az apuka elkezdett iszonyat módon korlátozni, nélküle boltba se mehettem. És nem féltésből, hanem féltékenységből. Ez nem ugyan az... Mi már akkor szétmentünk, amikor terhes voltam, mert egy féltékenységi rohamában belémrúgott... Szóval ennyit róla, én örülök, hogy nem mentem hozzá ehhez az alakhoz, pedig szó volt róla. Na ha együtt maradtunk volna, tuti én se mehetnék sehová. Még jó, hogy ez nem így történt, gondolj bele, ahhoz képest, hogy eleinte (még amikor terhes voltam) verte a mellét, hogy ő lesz a mintaapa, hát 3 hónapos kora óta nem látta a gyereket.
2009. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Magyarázd el a férjednek, hogy az emberek nem csak azért mennek szórakozni, hogy pasizzanak. A férjed el szokott menni? Reméljük, nem magából indul ki, mert akkor lehetne mondani, hogy "miért, ezek szerint te csajozol, ha elmégy"?

Szerintem a problémáddal nem vagy egyedül - de nem kell ebbe a helyzetbe beletörődnöd!

2009. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha nem éjszakára mennél el,hanem nappal?
2009. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát de gondolom az apuka nappal dolgozik, mint ahogy az emberek nagy része. Én is ezért este megyek el, ha csajos este van, hiszen a barátnőim is akkor érnek rá, és anyukám is akkor ér rá unokázni. Na jó, most nem, mert tanárnő, így nyáron szabadabban jövök megyek, pláne, hogy itt lakik 10 percre :)
2009. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem elitélendo, ha meg tudtok rola egyezni.

En nem szoktam, de nem hiszem hogy zavarná a férjemet. 1-2 alkalom volt, de nálunk inkább esti progam, mint éjszakai.

mivel hétkozben elég késon jár haza, hétvégén meg programon vannak a nagyik is, így elég keveset van a kicsivel meg velem is. Igy a barátnoket, vásárlást, néhány rokonlátogatást igyekszek elintézni amikor o nincs otthon, általában sikerul, hogy ha megjon, akkor egyutt lehessunk.

15 honapos kisfiu anyukaja

2009. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!