Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha nem fér az...

Miért baj az ha nem fér az életembe egy párkapcsolat? Elítélendő?

Figyelt kérdés
Sokat csalódtam,elváltam,van 2 gyermekem,hétvégente vagyok csak otthon.Nem fér bele egy kapcsolat az életembe,félek is szerelmes lenni.Van egy lány akivel összejárogatok 7végente,eleinte ő is ennyit akart de most érzem rajta h többet is szeretne.Nem mondta de érzem.Én teljesen kizártam az érzelmeket,jó szimpatikus nagyon de valahogy nem megy.Igy teljes az életem,gyerekek,munka.Most ez mennyire elítélendő?És mi a véleményetek?
2011. máj. 26. 11:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem elitelendo.

azert ha radtalal a szerelem ne menekulj elole inkabb eld meg.

2011. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
A lánynak mindenképpen el kell mondanod ezt. Szíved joga, hogy hogy szeretnél élni, de a lánynak is joga van tudni, mennyit várhat el tőled.
2011. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
nem véletlenül lett a nő meg a féri.egyedül csak egy ieig jó aztán vágyni fogsz a párodra hogy legyen.
2011. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tudja ő hogy nekem ez így jó és több nem.De mindig kitart mellettem.Csak már elég rég óta és gondolom ebből hogy többet akar vagy vár.
2011. máj. 26. 11:57
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Miből gondolod, hogy többet akar?


(te ugyanannyi ideje vagy vele, holott nem akarsz mást, többet. Ő adott valami újabb jelet?)


Ha érzed, hogy jobban szeret, ne félj, engedd szabadjára az érzelmeidet. Miért ne férne bele? Miben zavarna, ha szeretnél?Mitől félsz?

2011. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem baj, nem elitélendő. Ugyanígy voltam, mint Te. Teli csalódásokkal, gyermekkel, sok munkával. Viszont én mégis belementem komolyabb kapcsolatba annak ellenére, hogy nem éreztem, hogy szükségem van rá, és belefér az életembe. És származtak is belőle bajok. Egy idő után rendre megkaptam, hogy túl sokat vagyok a gyerekemmel, túl sokat dolgozok, vele pedig túl keveset vagyok. Az elején úgy gondolta, hogy ezt ő is tudja vállalni, csak együtt lakjunk. Persze egy idő után jön az "ez így mégsem jó, akarjunk még többet" gondolat, zsarolások, gyerekem elvadítása, stb. Ebből megint tanultam. Ha nem érzed úgy, hogy mindenképpen szükséged van rá és nem fér az életedbe, ne menj bele komolyabba. Csak átveritek egymást, ill. csak a balhék lesznek belőle!
2011. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Tudja ő, az nem elég. Szó szerint a szájába kell rágni, hogy jelen álláspontod szerint ez a közeljövőben nem fogsz ebben változni. A nők mindig a kapcsolat fejlődésre számítanak, az az alapállás. Ha nem így tervezed, azt külön kell mondani újra.
2011. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
semennyire, viszont fontos, hogy semmiképp ne hitegesd őt, s ne is hagyd ábrándozni!
2011. máj. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem elítélendő, én még csak furcsának se mondanám! Csak mondd meg őszintén a lánynak, ne hülyítsd.
2011. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Megérthetők az érzéseid. De mindenképp fel kell ezt a sok csalódást dolgozni, kellene valaki, pszichológus vagy valaki aki segít feldolgozni. Mire magadtól ezt feldolgozod ez a csaj belefárad, és mire te szabad vagy a láncaidtól addigra ő már sehol nem lesz. Azért ezt gondold át. Egy felnőtt embernek nem társ a gyereke, ő csak gyerek, nem lehet vele felnőtt dolgokat megbeszélni, és magányos leszel egyidő után.
2011. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!