Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne essen...

Mit csináljak, hogy ne essen rosszul?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom mindig veszekedtünk anyuval.

Nem vagyok jó gyerek, de rossznak sem lehet nevezni. Amikor összeveszünk minden sérelmet, rosszat egymás fejéhez vágunk. Mindig próbálom nyugtatni magam, hogy ő az anyám, tisztelnem kell, maradjak csöndbe, de egyszerűen fejbe tudnám lőni magam amikor elkezdi mondani a dolgait. Évek óta küzdök étkezési zavarokkal, önbizalomhiánnyal, anyu mindig is vékony volt. Ha stresszes ő fogy, én hízok. Ha épp rossz hangulata van, megkapom hogy ezért meg azért hízik a seggem, és ennek különféle variációit... Rosszul esik amit mond, és ezt ő tudja nagyon jól, ezért is mondja. Ennek általában az a vége, hogy állati mérges leszek, és szemtelen, vagy csöndben tűröm, de akkor legközelebb még undokabb vagyok. Hogyan kéne viselkednem, hogy ez a konfliktus helyzet megszűnjön?


2012. ápr. 19. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedjetek mind a ketten, Moksa elixirt.
2012. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, de sajnos ilyesmire nincs pénz a cigi mellett...:)
2012. ápr. 19. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt csak akkor lehet megszüntetni, ha egyikötök kilép a megszokott menetböl.


Amikor anyád elkezdi a szokott szöveget, akkor ne úgy reagálj rá, ahogy máskor, hanem vagy legyél vicces, vagy valami egész meglepöt válaszolj akár azt is, hogy igazad van, vagy folytasd az ö szövegét a te megszokott válaszod helyett). Ezzel megszakad a szokott kör és nem megy végig a spirál.


Nem irtad, hogy mennyi idös vagy, de végleges megoldás csak az, ha nem egy lakásban éltek.

2012. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Még egy évig legalább együtt kell élnünk. Megfogadom a tanácsodat, és megpróbálom kibillenteni a szokásos ritmusából, remélem hasznos lesz. Majd úgy teszek mint ha nem esne rosszul és viccesen válaszolok, vagy kifigurázom magam, hát ha ettől jobb lesz. Köszönöm a választ.
2012. ápr. 19. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem, sikerül javitani a dolgon.
2012. ápr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!