Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akartál már valaha öngyilkos...

Akartál már valaha öngyilkos lenni? Miért?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 23:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

segit,a mellékhatások is enyhülni fognak.csak ez idő.

kezel orvos?jársz terápiára?

2012. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

10-12 éves korom óta egyre jobban vágyom már rá. Sajnos selejt génállományom van, maximum csak hajléktalan lehetek. Egyedül a hobbim tud csak jókedvre deríteni, de a jókedv is csak addig tart amíg a hobbimmal foglalkozom.

De csak egyszer kell majd erőt vennem magamon és nem lesz több szenvedés...

22F

2012. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Anita22 válasza:
Hát remélem is hogy enyhülni fognak a mellékhatások, bár már most egy fokkal jobb mint első-második nap volt. 3 hét múlva kell visszamennem a pszichiáterhez beszámolni a gyógyszer hatásairól, és ha addig nem javul az állapotom, azt mondják be kell feküdnöm a kórházba egy alapos kivizsgálásra :(
2012. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Igen.Például most...A "barátaim" miatt.22L
2012. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Már hónapok óta tervezem :( Ha szakad az a bizonyos ...,akkor már nem csak terv lesz.
2012. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Detto, utolso. Azert durva ez. Marmint hogy ennyien vagyunk.


Mindegy, a tobbieknek azert azt kivanom, gondoljatok at Ti is tobbezerszer.


En megtettem, Ti is tegyetek igy. Hatha Ti talaltok legalabb egy okot, hogy maradjatok.


29F

2012. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Sajnos már pár hónapja igen :(

Hiába a dokik,voltam 4-nél, egyikkel se mentem semmire :(

Sajnos van akiknek nagyon össze jön az élet és van akiknek nem. Sokáig hittem abban hogy a "jó" elnyeri jutalmát... Sajnos ez csak a mesékben van így!

2012. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

En is.. Nem is olyan regen, es nem is jottem ki belolle teljessen. Engem csak szimplan elkeserit a jovo, es nem akarok azert tanulni hogy az utcara kerulhessek majd akar eretsegivel.. Meg ugy alapbol ugy gondolom hogy megszuletunk, novunk, tanulumk, dolgozunk, nyugdijasok leszunk ekkor mar sz.rra se lesz kedvunk.. [persze ha minden jol sikerul, es az ember nem kerul utcara..]

Mondjuk igy olvasva a tobbi valaszt.. Mindenkinek vannak problemai, es ezek kozott az enyem eltorpul, megis azt mondom hogy mindenkinel kell legyen egy olyan ok ami miatt NE tegyuk meg.. Marcsak a szerettei miatt is.. :')

2012. aug. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!