Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt kibírni? A...

Hogyan lehet ezt kibírni? A feleségem teljesen kikészít már.

Figyelt kérdés
Anyósomékkal lakunk együtt(ők lent mi fent) rendesen fizetjük a rezsit, van munkák de állandóan csak a vita van. Most az hogy anyósomék a szemétládák mert nem adnak kölcsön egy ezrest sem és különben is megbízhatatlanok, épp ezért ezentúl papírt kell kérni tőllük, hogy kifizeetük a rezsit, meg a hitel ránk eső részét... Mert hogy később majd letagadják és kisemmiznek minket. De csak arról van szó hogy a nejem utálja a szüleit és most még idegesebb mert nem kapott pénzt. De nem is lehet a nejemre pénzt bízni mert nem tud bánni vele. Nem rég próbáltuk rendezni a több százezres tartozását amit felhalmozott... És a bosszantó hogy nekem kell közéjük állni hogy nem menjen a vita de akkor is csak én vagyok a szemét mert nekem a feleség pártját kéne fogni MINDEN helyzetben. Annyira felidegesít ilyenkor pedig csak békét szeretnék... Nem akarok üvöltözni van egy édes kislányom is és mi lesz ha nem bírom tovább??? Ha otthagynám őket nem tudnának megélni. De én sem bírom ezt idegekkel remeg a kezem már folyton...

2012. ápr. 20. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a feleségednek, hogy neked betellt a pohár, és ha nem változtat, otthagyod. Szerintem észhez tér.
2012. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja,keményebben kellene beszélned a feleségeddel.Vagy menjetek külön,bár gondolom nem tudtok.Állj a sarkadra.
2012. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hiába. kiabáltam már eleget... Már a kislányom előtt nem akarom ezt csinálni látom mennyire nem bírja a veszekedéseket. De most jön a tesója és a párom nem szedheti bogyóit (hangulatjavítók) és kezd kezelhetetlen lenni. Nem biztos hogy megint végigtudom csinálni amit a kislányunknál csinált négy éve... Volt hogy szinte összeverekedtünk.
2012. ápr. 20. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát utólag már..... Kellett ez neked? Tenni semmit sem tudsz, sajnos, de ha ilyen a feleséged, pszichológus esetleg? De ugye tudod, hogy ezt te vállaltad be, a 2. gyerekkel meg még inkább?
2012. ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!