Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem fél éve új munkahe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem fél éve új munkahelyre kerűlt, teljesen megváltozott most beadta a válópert mi lehet az oka? Nem lehet vele értelmes emberi hangon kumunikálni, kérdeztem van valakije vagy mi a gondja csak hisztizik? Minden apróságal belémköt?

Figyelt kérdés
2008. márc. 30. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy a munkahelyén megismerkedett valakivel?Nálunk a nevelőapámmal úgyanez a helyzet.Bunkó,arrogáns,főnökösködő állat lett,mióta az új munkahelyén dolgozik.
2008. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet h osszejott vkivel az uj munkahelyen es azert olyan elviselhetetlen. Van olyan no aki igy vezeti le a feszultseget mert nem tudja h mit csinaljon... ezert mindenert teged hibaztat...
2008. márc. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egy kollégámmal az történt, hogy a felesége bekerült egy olyan helyre, ahol sok nő dolgozott együtt. A legtöbb elvált. Fél év múlva szétmetek, mert jól telebeszélték az asszony fejét, hogy a férje semmibe sem veszi, meg különben is jobb egyedül stb.
2008. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy az új környezet miatt történt ez a változás. Lehet, hogy megismerkedett valakivel, de az is lehet, hogy nem ez van a dologban, hanem mondjuk a kollegák/főnökök befolyása. Próbálj meg vele beszélni erről, mert különben nem fogod megtudni. A bíróságon úgyis el kell mondania, hogy miért akar elválni, és az a tisztességes, ha előtte neked is elmondja.
2008. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Sajnos majdnem 100 %, hogy lett egy új pasija, akiről,most azt gondolja, hogy megváltja vele a világot. ugyan én nő vagyok, de átéltem mindezt. A kapcsolatok 80 %-a munkahelyi.

Nagyon okosnak és erősnek kell most lenned, ha kell nyomozz Te magad utána, meglásd mindenre meg lesz a válasz.És ne engedj a nyomásnak, nehezítsd meg a dolgát a válás terén

2008. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!