Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, ti mit tennétek...

Fiúk, férfiak, ti mit tennétek, ha a párotok, barátnőtök, szeretőtök teherbe esne tervezetlenül, védekezés mellett?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
56%

Ha a párom,akkor közösen döntenénk,most még az abortusz mellett valószinű.Amig csak barátnő volt,addig szintén.

Szeretőt nem tartok,sosem tartanák

2012. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy valaki rögtön lepontozott... Engem azért érdekelne, hogy mi lenne, ha meg akarná tartani. Vagy nem akarná, de mondjuk úgy érezné képtelen elvetetni. Hogyan viszonyulnál a helyzethez? És ha elvetetné mégis, ez hogyan változtatna a kapcsolatotokon? Együtt maradnátok?
2012. ápr. 16. 21:37
 3/65 anonim ***** válasza:
31%
Ha a párom teherbe esne a védekezés ellenére, úgy, hogy nem volt megbeszélve, akkor megkérném az abortuszra. Ha ezt nem akarja megtenni, szakítanék. Én csak előre eltervezve szeretnék gyermeket, amelyet én is akarok.
2012. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
És aztán mi lenne a gyerekkel?
2012. ápr. 16. 22:04
 5/65 anonim ***** válasza:
32%

"És aztán mi lenne a gyerekkel?"


Az már nem az én gondom. Mint írtam, jelenleg, amíg nincs karrierem, nem kell gyerek. Felesleges nyűg.

2012. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
39%

Én nő vagyok, ezért nem válaszolok.


De az nagyon zavar, hogy mégis ki a fene és miért pontozza le a válaszolót???

2012. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
90%

mi a haszontalan válasz abban hogy csak azzal szexelek akivel tudom vállalni a következményeit?


másik kérdésedre: Mivel imádom,valószinű megbékélnék azzal hogy a tervezettnél hamarabb leszek apa,végülis idővel úgyis szeretnénk gyereket

2012. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 Missi_Key ***** válasza:
48%

nő vagyok, de nagyon nem értem ezt a női hozzáállást kérdező, hogy: "mi lenne a gyerekkel"..

nyilván gyerektartást várnál, de mire föl...ha egyértelműen megmondja a párod, hogy neki se anyagilag, se életileg nem fér bele, akkor ha nem vagy képes mégsem elvetetni, akkor gondoskodj róla te, lévén hogy Egyedül vállaltad. és itt az egyedül -ön van a hangsúly...mert ugye a férfi nem tudja elvetetni, dönteni nem dönthet, és ezt a nők előszeretettel kihasználják, és megfejik a delikvenst "gyerektartás" címen... -.-"

2012. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
92%
Kétségbe esnék.
2012. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
85%

Kétségbeesnénk az biztos, de szerintem nem lenne szívünk elvetetni a babát. 5 éve vagyunk együtt 22 évesek vagyunk.

A párom biztosan kitartana mellettem és közösen hoznánk döntést.

2012. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!