Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kismama vagyok a párom elhagyo...

Kismama vagyok a párom elhagyott, okot nem tudott mondani csak annyit hogy gondolkozni akar. Mit gondoltok visszajön? Várjam egyáltalán? Van még esély nekünk?

Figyelt kérdés
Azóta rengeteg variáció volt hogy majd lehet hogy visszajön hozzám,aztán két nap mulva már ne mhiszi hogy visszajön.Most is épp ugy vagyunk hogy nem hiszi hogy visszajön.Amióta külön vagyunk tizenéves lányokkal hozzák hirbe persze egyik sem igaz azt állitja.Eszetlenül viselkedik akárhova megy,gépezik és néha iszik is pedig soha nem gépezett és nem ivott,elítélte azt is aki kocsmába jár.Nagyon szeretem és szeretném a régi páromat visszakapni,de nem tudom lesz e ő még a régi.Kezdem szégyellni is az ismerősök előtt,pedig amig együtt voltunk büszke voltam rá.Mindennap látom mert jön hozzánk,de egyik nap rendes velem másnap gyerekesen bunkó.A baba aem igazán hatja meg pdig annyira vártuk és nehezen is jött össze.Volt valaki hasonló helyzetben?Visszament párja?
2009. jún. 20. 23:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%

Az utolso valaszoloval teljesen egyett ertek! Mindha en irtam volna! :))

Remelem megoldodik a remenytelennek tuno allapot es minden a legnagyobb rendbe lesz!

Sok szerencset es kitartast kivanok neked es sok boldog napokat! :))

32/L

2009. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
23%
Ha egy ember, aki azelőtt soha nem ivott, soha nem gépezett, és akarta is a gyereket így viselkedik, annak oka van. Nem írta le a kérdező, hogy mik voltak az előzmények. Lehet, hogy pont ő üldözte el? Féltékenység, kisajátítás, érzelmi zsarolás? Nemtom, csak kérdezem... Ezek a dolgok szokták elüldözni a pasikat...
2009. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a férfi akit a felesége "üldöz el" azzal nincsenek viselkedési problémák, nem ingadozik a hangulata, és nem bunkó a nővel egyszer, máskor meg kedves. Nem megy gépezni meg csitriket hajkurászni.


A férfi teljesen alkalmatlan arra, hogy bármiért is felelősséget vállaljon, még egy kutyát se lehetne rábízni, de azt hiszem egy növényt se. Elég baj ez neki, nem kell tovább tetézni, hogy a kérdező számít rá. Ha van lehetőséged, keress másik támaszt, szülőket, barátokat, akik segítenek. A pasit meg el kell ilyen szempontból felejteni. Ha jön, és ad, akkor jó, de visszavárni teljesen reménytelen. Ha esetleg rájön, hogy jaj istenem, te vagy az életem és hülye voltam, nagyon valószínű hogy pár hónap múlva megint felszívódik...


Azt hiszem azonban, hogy a kérdező is kicsit hibás lehet, hogy nem vette észre előbb, hogy a pasi ilyen. Mert aki ilyen az ilyen is volt és az is marad. Szerintem. Vagy csak nem akarta észrevenni, mert bele van szerelmesedve, sajnos még mindig.


30/N

2009. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
81%
Szerintem meg pont az olyan férfiaknak "ingadozik a hangulata"... Sajnos sok olyan nő van, aki akkor, amikor már régi a kapcsolat, megengedi magának, hogy megpróbálja beszabályozni a férfit. Pl. ne menjen sehová, pláne ne haverokkal, mert akkor biztos, hogy k.rváznak, ne igyon meg két sört, mert akkor már alkoholista, igenis legyen mindig otthon, és hozza a pénzt. Ilyenkor a pasik szerintem menekülőre fogják, de mivel szeretik a nőt, maradnának is. Na, ekkor szokott az lenni, hogy vissza-vissza térnek. Hangsúlyozom, nem biztos, hogy ebben az esetben is így volt, de nagy hiba csak és kizárólag az egyik emberre kenni a dolgokat! Egy kapcsolat MINDIG két emberen múlik! Kivéve az alapból alkesz, gépező pasikat. De az olyanokat meg nagy ívben el kell kerülni...
2009. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy kiszolgáltatva azért teljesen a párodnak. Valószínűleg tényleg a terhesség ténye ijeszti meg - valóban valami modernkori járványnak tűnik ez. Nem is csoda, hiszen mindenhonnan az jön kész tényként, hogy "jaj a férfiak nem akarnak nősülni meg gyereket", míg végül az a férfi is elhiszi, aki amúgy akarna.


Azt nem mondom, hogy dobd ki, mint a macskát, de én nem engedném, hogy minden nap jöjjön, és azt mondhassa felelötlenül össze-vissza, amit akar. Megkérném, hogy ne jöjjön, mert nem akarod ezt a hullámzást. Ha elhagyott, menjen.


A szívem mélyén azért hagynék esélyt, de fel kell fognia, hogy ha elhagy, az mivel jár. Én nem várok gyereket, de hasonló cipőben járok a párommal. Nagy határozottan elszánta magát a szakításra, mert "mégsem tud felelősséget vállalni egy családért". Én összeomlottam, aztán először a kapcsolatunk folyamán elfogadtam, hogy ha ő nem akarja, nem tehetek semmit, és nem keresem. Azóta kepeszt, hogy találkozzunk, de óvatos leszek és távolságtartó. Ritkábban akarok találkozni, hogy gondolkodhassunk.


Nem tudom, mennyi idős terhes vagy, de csinálj magadnak programokat, és ne érj rá mindig vele találkozni. Tudom, nagyon nehéz most, és szívből együtt érzek. Sok erőt!

2009. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT,BÁRMILYEN TARTALMÚAK VOLTAK IS.ÉN 28 VAGYOK A PÁROM 23 ÉVES ÉS 22 HETES KISMAMA VAGYOK.MÁSFÉL ÉVIG VOLTUNK EGYÜTT EBBŐL EGY ÉVIG PRÓBÁLKOZTUNKA BABÁVAL MIRE ÖSSZEJÖTT.MINDEN HÓNAPBAN HA NEM JÖTT ÖSSZE AZT HALLGTTAM HOGY Ő BIZTOS HIBÁS MERT GYEREKET SE TUD CSINÁLNI.STB.VÉGRE ÖSSZEJÖTT.....NAG Y BOLDOGSÁG!!!KARÁCSONYKOR VOLT AZ ELJEGYZÉSÜNK NYÁRRA TERVEZTE!!!!!!!!AZ ESKÜVŐT.ÉN MÁR ELVÁLTAM EGYSZER NEM SZERETTEM VOLNA NAGYON FÉRJHEZ MENNI,DE MIVEL IMÁDOM ŐT HOZZZÁ MENTEM VOLNA.MÁRCIUSBAN IS MINDENKINEK SZT MONDTA HOGY NYÁRON MEKKORA LAKODALMUNK LESZ,ERRE MÁJUSBAN ANYUKA MEGJELENT A NAGY ,MESSZESÉGBŐL KISFIÁNAK VETT EGY NYARALÓT AMI 4 FAL MEG A TETŐ,HOGY EZA TIED KISFIAM HA OTT HOGYOD A CSALÁDOD.KISFIA ITT HAGYOTT MINKET!AZÓTA AZ VOLT A KIFOGÁS HOGY OTT ÉN NEM TUDOK LAKNI GYEREKKELDE Ő EGYEDÜL EL TUD ÉLNI,ÉS MAJD MIRE A BABA MEGSZÜLETIK MEGCSINÁLJA A HÁZAT ÉS AKKOR TALÁN VISSZAJÖN HOZZÁNK!!!VAGYIS MI MEHETÜNK ODA HOZZÁ,MERT MI ALBÉRLETBEN LAKTUNK AHONNAN Ő KEDVESEN KIRAKOTT DE AZTÁN Ő IS ELMENT ONNAN A KIS HÁZIKÓJÁBA.ÉN ÉDESANYÁMHOZ KÖLTÖZTEMA FIAMMAL(MERT AZ IS VAN)DE NE MTŐLE,ÉS AZÓTA MINDENNAP JÖN MERT TULAJDONKÉPP 2 UTCÁNYIRA LAKIIK TŐLÜNK.NEM HISZEM HOGY VAK LETTEM VOLNA MERT A FIZETÉSÉT MINDIG HAZA ADTA,MINDENT MEGVETTÜNK NEKI,NEM VOLTAK ITT HAVEROK MERT Ő 280KM-RŐL JÖTT IDE EGY SZÁL PÓLÓBAN ÉS EGY NADRÁGBAN ,EHHRZ KÉPEST MOST VITT EGY FÉL HÁZRAVALÓ BÚTORT.!NEKEM MEG ITT HAGYOTT FÉL MILLIÓ TARTOZÁST.EGY CSOMÓ SZÁMLÁVAL.AHOL LAKTUNK AZ ALBÉRLETET SEM FIZETTE KI A TULAJNAK.OTT IS ADÓSSÁGOT HAGYOTT.EZÉRT MONDOM HOGY KEZDEM SZÉGYELLNI,MERT Ő ITT MARADT AZ ÉN FALUMBAN AHOL ÉN VILÁG ÉLETEMBEN LAKTAM,ÉS CSAK HALLOM MINDENHONNAN A ROSSZAT RÁ.AZ IVÁST UGY ÉRTETTEM HOGY HÉTVÉGENTE ISZIK ÉS MONDJUK 2 HETENTE DOB 15000ET A GÉPBE.NEM MINDENNAP.DE Ő SOHA EGY BÜDÖS VASAT NE MDOBOTT VOLNA BELE AMIKOR EGYÜTT VOLTUNK.SPÓROLTUNK AHOL TUDTUNK,ÉS HA VALAMI OLYAT VETTÜNK AKKOR ÉN VOLTAM LESZÚRVA HOGY MINEK KELL A GYEREKENK MINDENNAP ÉDESSÉG PL.DE NEKI A NAPI CIGI AZ MEHET,ÉN NEM DOHÁNYZOK.DE Ő 600FT-OS CIGIT SZÍV.EMELLETT HUSZON EZREKET AUTÓZI KEL EGY HÉTLATT ÉS VETT FEL EGY KÖLCSÖNT MIÓTA KÜLÖN VAGYUNK AMIT EGY HÉT ALATT ELTAPSOLT EZ 400000FT VOLT.Ő MEGY SZÓRAKOZIK JÓL ÉRZI MAGÁT ÉS IGEN LEHET UGY GONDOLJA HA KIBULIZTA MAGÁT ÉS ELFOGY MINDNE PÉNZE JÖNNE VISSZA.DE AKKOR MÁR NEM HISZEM HOGY VISSZAVENNÉM,CSAK MOST MÉG FRISS A FÁJDALOM ÉS NEM TUDOM EZT HOGY LEHET KIBÍRNI.REMÉLEM MINDENT LEIRTAM,ÉS EZEK UTÁN NEM GONDOLOM HOGY ÉN ELMEBETEG LENNÉK.JA ÉS NEM VESZEKEDTÜNK ÉS A SZEX IS FANTASZTIKUS VOLT.3 NAPJA SZT MONDTA PL HOGY SOHA SENKIT NEM SZERETETT MÉG UGY MINT AHOGY ENGEM SZERETETT.ÉS AZT MONDJA HOGY MOST IS SZERET CSAK MÁR NEM SZERELMES!!!!
2009. jún. 21. 12:33
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát sajnállak,hogy ez történt veled!Nem lehet,hogy anyuci telebeszélte a kisfia fejét?Hát a te helyedben én bizti keresnék egy rendes,normális pasit,aki elfogad úgy,ahogy vagy!Nagyon fiatal a párod,aki elhagyott és lehet tényleg akkor visszamegy,ha elfogyott a pénze meg mindene!Hát én nem várnék rá!Aki menni akar,azt el kell engedni,majd úgyis megbánja,de akkor már késő lesz!Te meg ne foglalkozz vele,keress egy másik pasit!Olyat,aki gondoskodik rólad és a leendő kisbabádról,ne erre a léhűtőre várj!Majdhogy nem gyerek még,ilyen fiatalembertől nem sok minden várható,már bocsi,hogy ezt irom!Nem várhatsz rá amig kiszórakozza magát!Ezt előbb is kitalálhatta volna magának!Egy szónak is száz a vége,csinálj úgy,mintha nem ismernéd és ne foglalkozz vele,azt majd meglátod,hogy alakulnak a dolgok!Mindenesetben nézz körül a világban,sok jó dolog van és sok jó pasi!!!

2009. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Raismertem a tortenetedre, mar tettel fel itt kerdest, akkor is sok valaszt kaptal. Akkor emlekszem agyon dicserted a parodat. Hat ugy latom azota sem javult meg, sot meg rosszabbodott is a helyzet.

Annak orulok hogy anyukadnal tudtok lakni, es azert gondolom o segit is neked.

En csak azt tanacsolom neked, hogy amikor legkozelebb megismerkedsz egy ffi-val nagyon de nagyon ismerd ki, ehhez evek kellenek, es ne egybol a babara koncentraljatok.

Ne akarjatok mindjart babat, mert latod most 2 gyerekkel leszel egyeduallo es ez nagyon de nagyon nehez feladat lesz.

Szeresd a gyerekeket, es kivanom hogy azert a parod is szeressen tegedet is es persze a kicsit is majd! Ha nem is laktok majd egyutt remelem azert anyagilag melletted lesz es latogatni is fog benneteket.

2009. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
MA VÁLTOZOTT A HELYZET,ROSSZ IRÁNYBA.NAGY NEHEZEN KI SZEDTEM BELŐLE HOGY A PLETYKA MISZERINT VAN VALAKIJE IGAZ.ÁLLITOLAG KIALAKULÓBAN A KAPCSOLAT.NEM NÉZTE AZT HOGY NEKEM FÁJ E,VAGY HOGY TERHESEN IDEGESIT FEL ELMESÉLTE....!MONDANOM SEM KELL MIT ÉREZTEM.NA INNENTŐL NEKI NINCS VISSZAUT HOZZÁNK.ÉS MÉG VOLT KÉPE AZT MONDANI HOGY TALÁN MAJD MÉG EGYSZER LESZÜNK MI EGYÜTT!HÁT NEM!!!HA AZ NEM JÖN ÖSSZE JÓK LENNÉNK MI IS?MEHET AHOVA AKAR,A BABÁT ELFELEJTHETI,NEM LESZ A NEVÉN SEM.HA NEKI FONTOSABB AZ A KIS CSITRI MINT A GYEREKE AKKOR MENJEN,DE MONDTAM NEKI HOGY REMÉLEM JÓL MEGGONDOLTA.ÉS MÉG MEGKÉRDEZTE HOGY MIÉRT?ROSSZUL ESETT NEKI AZ IS HOGY MONDTAM HOGY EZUTÁN NEM HARCOLOK ÉRTE,ÉS MÁR NEM AKAROM VISSZAKAPNI.EL VOLT CSODÁLKOZVA.NEM TUDOM MIT VÁRT. MOSTANÁBAN NEM SZERETNÉK UJ KAPCSOLATOT,HISZ NAGYON SZERETEM ŐT ÉS IDŐ LESZ MIRE EZ A FÁJDALOM MÚLNI FOG.SZIVEM SZERINT VISSZAVENNÉM BÁRMIKOR,DE ESZEM SZERINT NEM.ÉS MOST AZ EGYSZER AZ ESZEMRE FOGOK HALLGATNI.NEM KAPKODTUK EL A BABA PROJEKTET SEM,ÉN PL 10 ÉVET VÁRTAM ARRA HOGY UJRA GYEREKET VÁLLALJAK,NEMAKARTAM UGY JÁRNI MINT A FIAM APJÁVAL.ÉS TESSÉK,ISMÉT UGY JÁRTAM.DE MOST MEGFOGADTAM HOGY SOHA TÖBBÉ SENKI NEM TESZ TÖNKRE HA ÉN EZT KIHEVEREM EGYSZER.A LEGROSSZABB AZ HOGY NEM IS ÉRDEKLŐDIK A BABA IRÁNT,EZÉRT IS NEM SZERETNÉM HOGY KÖZE LEGYEN HOZZÁ.IMÁDOM ŐT ÉS NEM TUDOM HOGY FOGOK NÉLKÜLE ÉLNI,DE MEGPRÓBÁLOK TALPRAÁLLNI,ÉS NEM FOGADOM VISSZA.MERT BIZTOS VAGYOK BENNE HOGY JÖNNI FOG Ő MÉG!DE MÁR KÉSŐ!REMÉLEM NEM SOK IDŐ MIG A SZIVEM ELFELEJTI ŐT SZERETNI!KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!
2009. jún. 21. 23:39
 20/21 anonim válasza:
100%

Én vagyok a tegnapi 8:42-es válaszoló,46/L,és most rohanok,de annyit mindenképp le kell írnom,hogy nekem rendeződött az életem,találtam egy fantasztikus párt,aki a gyerekeimmel együtt szeret engem,és mindent megteesz értünk,tehát VAN ILYEN PASI! A gyerekeim apja kicsit komolyodott,sőt tavaly nagyot nőtt a szememben,amikor az egyik fiammal komoly gondok voltak,de ettől függetlenül még mindig bohém,megbízhatatlan,jó fej,de nem való neki család!

Másik fontos dolog: Nem tudom hogy állsz anyagilag,de remélem,hogy a volt férjed fizeti a gyerektartást,és remélem,ettől a pernahajdertől is be fogod hajtani!!! Ezt kötelességed megtenni a leendő kisbabád és a többi otthagyott-kisemmizett nő érdekében!! Én is megtettem- nagy is volt a meglepődés,nem gondolta a volt férjem azt se,hogy egyáltalán elválok valaha tőle,azt meg végképp nagyon rosszul fogadta,amikor ráküldtem a végrehajtót!!!

2009. jún. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!