Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kismama vagyok a párom elhagyo...

Kismama vagyok a párom elhagyott, okot nem tudott mondani csak annyit hogy gondolkozni akar. Mit gondoltok visszajön? Várjam egyáltalán? Van még esély nekünk?

Figyelt kérdés
Azóta rengeteg variáció volt hogy majd lehet hogy visszajön hozzám,aztán két nap mulva már ne mhiszi hogy visszajön.Most is épp ugy vagyunk hogy nem hiszi hogy visszajön.Amióta külön vagyunk tizenéves lányokkal hozzák hirbe persze egyik sem igaz azt állitja.Eszetlenül viselkedik akárhova megy,gépezik és néha iszik is pedig soha nem gépezett és nem ivott,elítélte azt is aki kocsmába jár.Nagyon szeretem és szeretném a régi páromat visszakapni,de nem tudom lesz e ő még a régi.Kezdem szégyellni is az ismerősök előtt,pedig amig együtt voltunk büszke voltam rá.Mindennap látom mert jön hozzánk,de egyik nap rendes velem másnap gyerekesen bunkó.A baba aem igazán hatja meg pdig annyira vártuk és nehezen is jött össze.Volt valaki hasonló helyzetben?Visszament párja?
2009. jún. 20. 23:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
95%
Hu, azert megiscsak jobb lenne a nevere venni a babat, es a gyerektartast kerni tole!!!!Ne hagyd hogy ne fizessen gyerektartast, neked is es a kicsinek is az a penz kell!
2009. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!