Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon jól döntöttem? Milyen...

Vajon jól döntöttem? Milyen "visszahódító" húzásokra számítsak? Tapasztalat, Jótanács?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, tegnap szakítottam a barátommal. Régóta húztam, sokszor beszéltem már erről de mindig visszasirta magát...most azonban elég volt!

A kapcsolatunk alatt többször füllentett, teljesen elveszitettem a bizalmamat iránta, nem érzem jól magam vele, nem igénylem a közelségét, egyszerűen nem vagyok boldog vele. Folyton veszekszünk... és még sorolhatnám. Úgy érzem mostanában is hazudik...

9hónapig jártunk. Rossz érzés nekemis, de muszáj lépnem, nem megy vele, nem ő kell, egyszerűen ez már nem kapcsolat, ő erölteti de nem akarom. Amikor kértem hogy ne hazudozzon nem érdekeltem, elég ebből, hülyére vesz.


Ma irt smst hogy nem-e gondoltam meg magam mondom nem.


Mire számitsak milyen tipikus férfi visszahódító húzásokra? Ugyértem amivel majd féltékennyé akar tenni meg ilyenek? és mit tegyek hogy minél hamarabb kiheverjem és túllépjek rajta?


Normális az ha kicsit félek, hogy nem-e bánom meg? És félek hogy mi lesz most velem és hogyan tivább??? Mit tegyek?


2011. dec. 13. 13:56
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
jöhetnek saját sztorik! Szivesen olvasom mások tapasztalatait, csalódásait, ilyesmi érzéseit. Ha kérdeztek szivesen válaszolok. Köszönöm előre is
2011. dec. 13. 13:58
 2/26 anonim ***** válasza:

Leígéri még a csillagokat is az égről. Mérhetetlenül kedves és romantikus lesz. Emlékeztetni fog az együtt töltött szép pillanatokra, ajándékokat ad, ect.

Ez a tipikus.

2011. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Normális, hogy félsz. Egy időszaka lezáródik az életednek, és valami ismeretlen, új jön.
2011. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
jaj Istenem, de jólesz :S Komolyan sajnálatból legyek vele? akkor meg majd elmond minden k*rvának hogyha vele maradok de netán megcsalom, mert én kilépnék de ő nem enged
2011. dec. 13. 14:05
 5/26 A kérdező kommentje:

vicces, de eddig az előző kapcsolataimnál is megálmodtam hogy ha van valaki a képben, vagy ha megcsalnak mindig bejött!

Mostis álmodtam már 3x az exével! Akivel nem tartja a kapcsolatot állitolag, de azért bennem van egy kétely...,hogy nem-e csal meg vagy szeret-e még?nem csak fél hogy nemlesz nője...

2011. dec. 13. 14:09
 6/26 anonim ***** válasza:
Persze, hogy most bizonytalannak érzel mindent. De ha nem kell neked, nem vagy boldog a közelségétől, akkor minek együtt lenni? Amit leírsz, az azt mutatja, hogy nem vagy totál kapcsolatfüggő. Fiatal vagy, majd jön más, akivel boldogság lesz minden pillanat! Komolyan!
2011. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
utolsó a sok reménytelen csődbe ment szerelemmentes-fellángolós kapcsolat nem erre biztat. de köszönöm. Ha most talpra állok egy darabig nemkell fiú
2011. dec. 13. 14:13
 8/26 anonim ***** válasza:

Minden változástól fél az ember, teljesen normális, hogy te is! :)

Van, ami miatt mindenképp látni fogod (egy suliba jártok stb.)? ilyesmikre gondolok..


A leírtak alapján jól döntöttél. Idő lesz, míg feldolgozod.

Pasifüggő, hogy mit fogsz belőle kiváltani. Most szerintem még nem hiszi el a dolgot, ezért ír ilyeneket.

Majd tudatosul benne. Nekem szerencsémre mindegyik pasim (akikkel én szakítottam) felfogta, hogy ha vége, akkor vége. És nem kerestek többet.

2011. dec. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

köszi. nem nem lakunk sem egy helyen, nemis járunk 1 suliba.


De azis normális hogy félek, hogyha most találna mást kicsit féltékeny lennék és fájna? Vagy hogy nekem fog-e fájni ha mással látom majd netán... és most tuti féltékeny lennék ha összeszedne vkit Biztos hogy ezek helyén való érzések?

2011. dec. 13. 14:17
 10/26 anonim ***** válasza:
Nálam fél évbe telt mire megértettem vele hogy tényleg vége. A próbálkozási stratégiája pedig szerteágazó volt: zsarolástól, fenyegetéstől, megfélemlítéstől kezdve a rózsacsokorig és behízelgő modorig volt minden. Azért ez reméljük, nem tipikus...
2011. dec. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!