Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked is rosszul esne?

Neked is rosszul esne?

Figyelt kérdés
Én gyesen vagyok a gyerekekkel a párom dolgozik csak .Tegnap kértem tőle 2000 Ft-ot egy felsőre azt mondta nem ad most megnézi mennyi marad mert anyagot kell vennie meg szerszámot(Építőiparban dolgozik).El is ment és haza jött 2 óra múlva minusz 40.000 Ft-al.Van egy haverja aki aki börtönben van,és kapcsolattartója neki a párom na szóval haza jött és cörgött a telefon és csak annyit halottam nincs mit Józsikám szívesen bla bla.Na a haverja is Józsi.Rákérdeztem hogy mit köszönt azt mondta hogy küldött be neki egy sim kártyát mert van bent a csávónak mobilja.Viszont az én régi simemet vitte el avval az indokkal hogy van egy vidéki munkása is és nincs száma és hogy el tudja érni.Na erre begurultam és mondtam neki hogy akkor miért hazudtál délután.Lényeg a lényeg nem hagyott nyugodni a dolog bántott ez nagyon és megkérdeztem és még mit küldtél ilyet szól semmit csak a kártyát merthogy a felesége hétfőn ad fel neki csomagot és abba majd beleteszi.Na most hívtam a feleségét és mint kiderült sim kártya mellé adott még 25.000-et plussz bevásárolt a csomagba neki 15.000-ért .Nektek is rosszul esne ez?Mondtam a csajnak hogy erről én nem tudok semmit és történt ez máskor is és kiderült minden hónapban ez van.Engem meg 2 gyerek melett kérdőre von hogy hova költöm a napi 1500 Ft-ot amit itthon hagy.
2012. ápr. 22. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én közölném vele, hogy költözzön össze Józsival. A feleség egyébként mit tesz a csomagba? Vagy a te férjed tartja el Józsit és családját?
2012. ápr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van 3 gyerek elhiszem hogy nincs pénze és az én jó szívű párom akár előlünk is elveszi ezek szerint hogy ő jótékonykodjon, amúgy ugyanezt mondtam neki hogy álljon össze vele!Csak nem is érdekelne mert nem vagyok írigy de ez esett rosszul hogy miért sunyiba esetleg a asszonykát kurogatja vagy mi?És most még én vagyok a házsártos !!!Most hívtam és mondtam neki erre rám rakta telefont! :S
2012. ápr. 22. 07:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

elég szar, hogy a férjed gyakorlatilag külön pénzen él és elvárja hogy minden a gyes pénzből finaszírozz magadnak és a gyerekének. Én megmondanám neki, hogy a család fogalma nálam nem itt kezdődik, a közös pénzeket nem költhetjük el csak úgy, megbeszélés nélkül...

Meg egy hétig nem főznék, nem takarítanék, helyette megvenném a pulcsit, mondjuk ebből lehet csak nagyobb vita lenne. El tudom képzelni milyen lehet a párod, akinek egy jó cimborája a börtönbe raboskodik! Szép társaság, mit vársz tőlük??

2012. ápr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valami alapvető probléma van a házasságotokkal, mert a férjed sunyin adogatja a pénzeket, jobb lenne mindent tisztázni, mert ez csak rosszabb lesz és a végén már 1500 ftot sem fog lerakni, szóval üljetek le és addig nem mehet sehova, amíg nem juttok egyezségre, akár így, akár úgy!
2012. ápr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Isemerem őket nem ölt nem rabolt,nem erőszakolt.Csalásért van bent 1 év 2 hónapot kapott juniusban szabadul ezek szerint az én párom egy éve csomagozza.De írtam nem is lenne probléma ha mondaná és a pénzével nem tudodm elszámoltatni mert nem tudodk elmenni helyette megvenni a csempét, ragasztót, festéket miegymást szóval mondhatja ő azt is hogy ma 200 ft-ot költött anyagra közbe kiderül hogy még annyit se mert másra költött 100.000-et vagy valakire elég rossz ez így nekem mert megalázó hogy 30 évesen nekem 1500 ft-ot kell beosszak másnak meg dobálja az ezreket.Azt ki tudja lehet igazam van hogy azért csinálta titokban mert köze van a csajhoz.Hmmmm mondtam neki a telefonba akkor rakta rám a telefont hogy kijön a haverod elmondom neki hogy te sunyiba jártál fel hozzájuk .
2012. ápr. 22. 08:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Szép kis embert fogtál ki magadnak! De ezt előbbre is tudtad? Mármint, h ilyen s így is belevágtál ebbe a teljesen nem jól működő kapcsolatba? Mer hol van a tisztelet egymás iránt az őszinteség..?? Nem elítélni akarlak, nincs is jogom, csak mielőtt belementél jól átgondoltad?.. Remélem mihamarabb rendeződik, főleg, h van 2gyerek.

Mióta vagytok együtt?

2012. ápr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Neked nincs saját jövedelmed, hogy ennyire a férjedtől függsz?
2012. ápr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
10 éve vagyunk együtt és nem volt ilyen bármit kiejetettem a számon megvette ,most ilyen kb olyan 4-5 hónapja :(
2012. ápr. 22. 08:36
 9/10 anonim ***** válasza:

akinek ilyen barátai vannak, attól mást nem lehet várni


csupán mert az én volt párom is ilyen volt

nekem meg elkérte a telomat és el is adta, nekem meg azt mondta, elhagyta...


az ilyenek, ilyenek, ne várj tőlük korrektséget, meg tisztességet.


ilyen férfiak mellé agyafúrt nő kell.

2012. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy a nőhöz van köze.Lehet érdeke fűződik ahhoz,hogy a Józsinak beküldje azt a csomagot.Lehet volt valami közös bizniszük,meg lesz is ha kijön.
2012. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!