Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A házisárkány nőket gyakrabban...

A házisárkány nőket gyakrabban csalják meg a párjuk, mint egy normális, rendes nőt?

Figyelt kérdés

Több házisárkány jellegű nő ismerősöm van. Mindegyik állítja, hogy az ő párja nem csalja meg őt. Nem is járnak el külön sehová, a férfi munka után hazamegy, a családjával tölti minden szabadidejét. Állítása szerint boldog.

Míg azok a nők, akik lazábbak, elengedik a párjukat egyedül szórakozni vagy sörözni, gyakrabban panaszkodnak, hogy jajj a párjuk megcsalta őket.

Hogy lehet ez?


2012. ápr. 22. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:

A kérdésed pont ellentétben van a leírással. :D Nem kötözködés, csak észrevétel.

Hát azt gondolom, aki félre akar lépni, az megoldja. Talán a "házisárkányok" férjei olyan otthonülő típusúak, mint az én párom. Nincs igénye eljárni sehova. Nincs neki megtiltva, egy ismerőse többször is hívta, mire én mondtam neki, hogy menjen már el egy kicsit, hátha jó lesz. :D (én is szeretek inkább itthon lenni, lefoglalom magam)

Aki elég nagy társasági életet él, annak persze könnyebb ismerkedni, de ha hűséges típus, akkor úgysem lép félre. Maximum nagyobb lehet esetenként a csábítás, ha épp olyan helyre jár...

2012. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom, nem így akartam összehozni, de a lényeget érted. :)

Az én párom se nagyon jár el, csak heti 1x focizni. Munka után tök fáradt, örül ha rám van energiája.

2012. ápr. 22. 17:19
 3/7 yuda ***** válasza:
13%

Sajnos azt látom a mai társadalom nagy része deformálódott. A nők túl férfiasak kezdenek lenni, parancsolgatós, házisárkány típus, a férfiak papucska babucik. Édesek, aranyosak, de a férfiasság eltávozott tőlük. Döntésre képtelenek, átadják a nadrágban járást a hölgyeknek. Kár pedig.

Másrészről viszont megtalálja zsák a foltját, ezzel tudnám magyarázni azt a jelenséget amit írsz, mert a férj átadja anyucinak az uralkodást a családban és rejtélyes okból tetszik neki, hogy aláveti magát a nőnek. Ez valamiféle perverz deformáció és szívből sajnálom férfitársaimat, akik belemennek ezrével ilyen kapcsolatba és még láthatólag jól is érzik magukat benne.

2012. ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a férfiak csak azt tisztelik akit lehet.

egy férfi mondta, ő mindenkit megcsalt eddig, a feleségét meg azért nem, mert tudja ha megtenné, palacsinta sütővel vágná fejbe...

2012. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a házisárkányokat nem merik, a lábtörlőnek valókat csalják meg. Mindkét felállás elég gáz, én az egyenrangú kapcsolatok híve vagyok.
2012. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az egyenrangú kapcsolatban is félreléphet az egyik fél.
2012. ápr. 24. 08:29
 7/7 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam, hogy ott nincs félrelépés, de szvsz kisebb az esélye
2012. ápr. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!