Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan osszam be a pénzt?

Hogyan osszam be a pénzt?

Figyelt kérdés
Most kicsit meg kell húznunk a párommal a nadrágszíjat, ezért a következő 1-2 hétre ki kellene találnom valami jó beosztást. Az albérlet és a számlák ki vannak fizetve, úgyhogy csak az étkezéseket kéne megoldani. Van valami ötletetek, hogy miket érdemes venni? Milyen ételeket készítsek?

2012. ápr. 22. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mid van otthon és mennyit kell beosztanod?
2012. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pásztortarhonya, spenót, krumplis ételek, babos ételek, sárgaborsó..
2012. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg az erre a kérdésre adott válaszokat.

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__28..


Mennyi pénzt kell hány napra beosztani pontosan? Utazásra: buszjegyre, benzinre mennyi kell?

2012. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom a szokásaitokat bár szerintem egy egyszerű tésztás kaják beleférnek szerintem. A lényeg az ami nálam elég jól bevállt hogy 1 nap több napra főzök 2-3 napra így nem kerül sokba az ha kicsivel több hozzávalókat veszek, legtöbbször így spórolunk is mint főzés idővel mint az anyagiakkal. Szerintem kisebb főzelékek beleférnek 1 napra de ilyen nagyobb kajákat érdemes 2-3 napra elkészíteni. Másrészt én hétköznap nem csinálok levest mert kb semmi értelme. A párom is elfogadta ezt a dolgot, igaz anyagilag már nem állunk úgy hogy minden aprót be kell osszunk de kihasználtuk ezt az alkalmat és néha bespájzoltunk a fagyasztóba néhány kaja maradékot mert kitudja mikor jön jól. Ha anyagilag tehetitek ti is fagyasszatok le néhány kaját ha esetleg belefér az hogy nagyban főzzetek valamit.
2012. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!