Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom el viselni az öcsém...

Nem bírom el viselni az öcsém barátnőjét mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés
Nem rég jöttek össze de ha át jön hozzánk semmit nem csinál az ágyba esznek és a csokis papírt meg a csipszes zacskót le dobálják a földre anyám meg szedi utánuk.A csaj úgy zabál mint egy disznó szó szerint éjjel nappal de egy tányért nem mos el ha véletlenül ki szál az ágyból ki hullik belőle a szemét és fel se szedi.Ha hoz valamit néha azt is magának be spájzolja a hűtőbe.Ha pedig át megy az öcsém hozzájuk állandóan vajas kenyeret eszik mert sokan vannak testvérek és a hűtőbe mindenkinek meg van a maga kajája.Szóval nagyon idegesít ha valamilyen ünnep van meg kérdezi kell e ajándékot venni nah vagy csak én vagyok aki mindenen ki akad de nekem tök szarul esik ha meg kérdezi kell e ajándékot venni szerintem ilyet nem kell kérdezni ha akar vesz ha akar nem.Este mikor tvznek olyanokat vihog hogy a lakótelep hallja nem érdekli ,hogy a szüleim alszanak.Van mikor át hozza a kutyáját a kutya össze vissza kakál pisil jó mondjuk az után takarít de a kutyájának a tálját a mosogatóba teszi és elég undorító hogy a tányérok közé teszi a kutya tálját is. Rá szólok és ő van felháborodva .Az öcsémet le hordja mindenek pofozza rugdossa jót nem is tud róla mondani akkor nem értem minek van vele .Minden percbe hisztizik sír vagy vihog.A falra mászom tőle de anyám is de az öcsém meg apámat teljesen be hülyítette. Hogy szabaduljak meg tőle ?

2012. ápr. 23. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
anyukád nem szól rá a csajra? ok, hogy a tesód szereti de azért vannak viselkedési normák is, pl nem dobálunk a házba szét szemetet.. tesód hogy nem szól rá egyáltalán? lehet ha anyud nem szedné össze azonnal, a tesód is észbe kapna
2012. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az anyudnak az öcséddel kellene elbeszélgetnie.

Utána a lányt is megtanitani a rendre. Hány évesek?Ha nem alkalmazkodnak menjenek el albérletbe, majd a tulaj rendre utasitja õket.

2012. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

a kutyát nem engedném be a házba, ezt mondjátok meg neki, hogy ne vigye oda többé, hiába takarít ki utána a szőnyegbe beivódik a büdös húgy szag.


Ne öcsédet hozzátok kellemetlen helyzetbe hanem üljetek le a lánnyal és beszéljétek meg a dolgokat, anyukád nem cseléd hogy utánuk pakoljon, saját maguk után pakoljanak el és ne egyenek az ágyban.

2012. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát nagyon sokszor volt beszélve öcsémmel hogy szóljon rá anyukám majd nem mindig mondja mielőtt oda hozza.Szerintem a tesóm szégyenli neki meg mondani mert a csaj dolgozik és arra hivatkozik ,hogy fáradt meg olyan hisztis úgy tud bőgni mindenért ezért sem szól rá anyukám de azért néha rá szól.De még ő van fel háborodva hogy őt mindenki bántja.Tesóm nem szeret hozzájuk menni. Ezért nem is tudom ha mondanám neki ne jöjjön többet az öcsém meg ki lenne akadva mert ő nem szeret oda menni és akkor én lennék a szakításuk oka.Amúgy tesóm 20 a barátnője 21.
2012. ápr. 23. 13:45
 5/14 anonim ***** válasza:

Basszus, 21 évesen igy viselkedni :O nekem 16 évesen volt egy barátom de már akkor besegitettem az anyjának ha ott voltam aztán legjobb barátnők lettünk. Én a lány helyében szégyelném magamat, én is dolgozom még is rend van otthon (egyedül lakok) szerintem tesódnak kellene őt helyreigazitani vagy ha az nem megy akkor nektek de abban biztos nem lesz köszönet,már csak azért is mert ha szorult belé egy icipici nem is tudom minek nevezzem belsőszégyenérzet akkor szerintem tőletek rosszabbul esne neki. Szerintem a végső megoldás h egyszerüen nem jöhet be amig nem mutat hajlandóságot a rendre.


22/N

2012. ápr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hű, én kivágnám a leányzót! De megértem, miért inkább nálatok lógnak, képzelem, ha ilyen rendetlen, igénytelen, milyen putri lehet náluk! Szerintem mocsok és kutyaszar meg sok-sok szemét... Én mondjuk eleve nem engedném be a kutyáját, sz*rja össze más lakását. (szeretem az állatokat, de tudtommal a kutyát lehet szobatisztaságra nevelni!)

Anyukáddal szövetkezz össze és igenis szóljatok rá mindenért!

2012. ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a tesód ráengedi ezeket a dolgokat akkor az az ő dolga de akkor ne másnak kelljen utánuk takarítani. Akkor az öcséd igenis rakjon rendet maguk után. mi is mindig ettünk az ágyban stb.. még a mai napig is ( már külön élünk) de mindig is magunk után takarítottunk úgy hogy anyu a csokis papírokat és a pizzás dobozt már csak a kukában látta.
2012. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Én nem takarítanék anyud helyében utánuk. Majd ha megeszik őket a hangyák akkor majd csak csinálnak valamit a szobájukkal. Amíg valaki megcsinálja helyettük...

A közös helységekben meg alap hogy másnál nem koszolok.

2012. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem csak a takarításról van szó hanem a viselkedését sem bírom:(
2012. ápr. 23. 16:00
 10/14 anonim ***** válasza:
De attól még be kell neki szólni, hogy igenis takarítson el maga után. Hátha besértődik és nem jön olyan gyakran, azért már megérné, nem? :D
2012. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!