Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire hatotta meg...

Tényleg ennyire hatotta meg amit mondtam neki, ilyen viselkedés alapján?

Figyelt kérdés
barátommal szakítottam, de ő egy árva szót sem szólt arra amiket felhoztam okoknak. Azóta nem keresett. Tényleg ennyire nem érdekelte hogy vége majdnem 2,5 év után? Végeredménybe mindegy, csak így visszagondolva érdekes hogy még érvelni vagy megmagyarázni sem akarta, csak végighallgatta és ennyi. Szerintetek?
2012. ápr. 23. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy már ő is szakítani akart.
2012. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örült, hogy vége.
2012. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, 2,5 év, megvoltak az okok is. És ő sem szólt semmit, nem is keresett. Egészen fél évig. De akkor is csak a szülinapomra írt. Aztán sms-eztünk egy keveset, és a fejemhez vágta, hogy milyen boldog most.


Szerintem már ő is akarta a végét.

2012. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát lehet igen akarta... szakítottunk már többször is de mindig összejöttünk utána de ez most tényleg vége. nekem is lassan névnapom de nem hiszem hogy már írna rá, maximum csak udvariasságból.
2012. ápr. 23. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!