Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a helyemben mit gondolnátok...

Ti a helyemben mit gondolnátok és tennétek? Szerintetek igazat mond?

Figyelt kérdés
Kicsit bizonytalan vagyok. Nagyon szeretem a páromat, több, mint 3 éve vagyunk együtt. Nem szoktam utána kutakodni, de a múltkor valamiért megnéztem az üzenetét interneten, és egy lánnyal beszélgetett éppen. Mondta neki a párom, hogy itt ne írjon, mert akkor "lebuknak". Én bemásoltam neki, hogy le is bukott, mert elolvastam. Erre ő magyarázkodott, hogy azért írta ezt a szót, mert tudja, hogy féltékeny vagyok, és ha tudnám, hogy beszélgetnek, akkor nagyon megharagszom. A lány is rám írt, hogy soha nem találkoztak, ne szakítsak barátommal, nem történt semmi. De akkor miért írta így, hogy "lebukunk" és máshol beszélgessenek?! Nem tudom mit higgyek, mert úgy tűnik igazat mond, sírt is, meg nem is jönnek be neki az olyan alkatú lányok... Ti mit tennétek?
2012. ápr. 24. 11:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Soha ne higgy annak a férfinak, aki sir.

Akkor ne irogassan és ne tegyen félreérthetõ megjegyzést!

2012. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Hát furcsa....de nem tudom milyenek vagytok ...elhiszed róla hogy megcsalna? Csalt már meg előző barátnőket? Tényleg féltékeny típus vagy?
2012. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
A lánynak gondolom volt ideje szólni, hogy írja ezt, nem igaz? Túl gyanús, szerintem kamuznak.
2012. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kicsit féltékeny típus vagyok, ezért talán igaz lehet, az a magyarázat, amit mondott. De mindig is mondtam neki,h a van valami mondja el, mert jobban utálom azt, ha hazudik. Ha meg jönne neki valaki más, akkor ne csaljon meg, hanem mondja el, aztán viszlát van, elengedem, akármennyire is szeretem! De ne csaljon meg! Nem csalt még meg senkit, de mondjuk előttem nem voltak komoly kapcsolatai.
2012. ápr. 24. 12:08
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem volt ideje, rögtön akkor írta, amikor kiderült a dolog. Azóta le van tiltva a lány, meg ki is van törölve. Meg is mutatta.
2012. ápr. 24. 12:09
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ártatlan flörtről van itt szó.Mind a kettőnek tetszik,hogy tetszik másnak is.Titkos beszélgetés.Szerintem sokan vagyunk itt olyanok akiknek már volt ehhez hasonló kalandjuk,de semmi nem lett belőle!!Csak maga az izgalom,az ami hajtja ilyenkor az embert.De igazából te ismered,te tudod milyen messzire menne el egy ilyen szituba.
2012. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Ha bízol benne, adj neki több szabadságot, mert ezzel a féltékenykedéssel fogod más nő karjába lökni!

Ha pedig nem bízol benne, akkor dobd ki.

2012. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem te lehetsz túlságosan féltékeny, ezért a szóhasználat. Lehet csak haverok. Én ebből nem csinálnák elefántot, viszont elgondolkoznék, hogy ezt nem csinálhatom a társammal. Nem úgy kell megtartani, hogy elüldözök mellőle mindenkit, és akkor az enyém. Vigyázz, mert erre rá fog menni ez a kapcsolat.
2012. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem semmi okod kidobni, az meg hogy ne higgy síró férfinak...annak se lesz tartós párja soha...beszélgettek, te leszögezted ha van valami mondja el, kitörölte, a csaj is írt egyből, istenem beszélgetett egy lánnyal, ez van, attól hogy párja van miért ne beszélgethetne ellenkező neműekkel, az meg hogy úgy fogalmazott hogy lebuknak....nem is csoda, egyből itt írod hogy jaj megcsalhat...a sok hülye meg adja alád a lovat, egy párbeszédet is lebukásnak ítélhet ha így kiakadsz rajta, nem lepődöm meg ezek után.
2012. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Minek írogat olyan lánynak,akivel még sosem találkoztak????
2012. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!