Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a helyemben mit gondolnátok...

Ti a helyemben mit gondolnátok és tennétek? Szerintetek igazat mond?

Figyelt kérdés
Kicsit bizonytalan vagyok. Nagyon szeretem a páromat, több, mint 3 éve vagyunk együtt. Nem szoktam utána kutakodni, de a múltkor valamiért megnéztem az üzenetét interneten, és egy lánnyal beszélgetett éppen. Mondta neki a párom, hogy itt ne írjon, mert akkor "lebuknak". Én bemásoltam neki, hogy le is bukott, mert elolvastam. Erre ő magyarázkodott, hogy azért írta ezt a szót, mert tudja, hogy féltékeny vagyok, és ha tudnám, hogy beszélgetnek, akkor nagyon megharagszom. A lány is rám írt, hogy soha nem találkoztak, ne szakítsak barátommal, nem történt semmi. De akkor miért írta így, hogy "lebukunk" és máshol beszélgessenek?! Nem tudom mit higgyek, mert úgy tűnik igazat mond, sírt is, meg nem is jönnek be neki az olyan alkatú lányok... Ti mit tennétek?
2012. ápr. 24. 11:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a "lebukunk" szóhasználat azért íródott, mert ismer a párod, hogy féltékeny vagy és akár egy ártatlan beszélgetésből is messzemenő következtetéseket vonsz le. Ha 3 éve vagytok együtt, akkor már gondolom kiismerted a párodat. Adott okot valaha is a féltékenységre? Ha nem, akkor egy beszélgetésből ne csinálj veszekedést, a szemed tartsd nyitva, de ne ronts rá ajtóstul.
2012. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem dobtam ki, együtt vagyunk még. Amúgy vannak lány barátai, nem akadok ki rajta, ha beszélgetnek, nyugodtan beszélgessenek, szoktak is, nem zavar. Ez azért zavar, mert a lány meg is mondta nekem, hogy nagyon bejön neki, akart is tőle valamit, meg utólag egy másik profiljával is jelölgeti ugyanúgy, hiába lett elmondva neki, hogy mi is van. Meg, hogy ezt eltitkolta előlem, mert amúgy mindig elmondott nekem mindent ezelőtt, ezért vált nekem gyanússá. De azóta már megbeszéltük a dolgokat, csak véleményekre voltam kíváncsi.
2012. ápr. 24. 12:36
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kimegyek a konyhába, van, hogy kapok be néhány falatot sunyiban. Észre veszi a férjem, és közli, hogy lebuktam.

Tehát nem csak megcsalás alkalmával lehet lebukni.


Egyébként én azt hangoztattam mindig a férjemnek, hogy ha valamiben nincs titkolnivaló, azt elmondja az ember. Ha valamit nem mond el a másiknak, annak már oka van, hogy miért nem teszi. Nagynehezen megértette.

Online játékon levelezget más játékosokkal, van akiről tudjuk is, hogy lány. Mióta tudom, hogy levelezget, nem csak elszólja magát, azóta nem zavar a dolog. Pedig nem egyszer jártam már a fiókjában, megkért erre-arra , de egyszer sem nyitottam meg a levelezéseit.

Amíg csak elszólogatta magát, hogy ez vagy az írt neki, vagy ő írt valakinek, addig féltékenykedtem, hogy mióta is levelezget vajon vele, és miért nem lehetett elmondani.

Most tudok róla, lenne lehetőségem a leveleibe bele olvasni, de egyszer nem jutott eszembe.


Tehát kérdező neked azt tanácsolom, hogy ha majd valamikor elkezd őszínte lenni, akkor agyj neki teret, a párodnak pedig a tanácsom, hogy amit nem mondunk el, annak oka van, hogy miért nem tesszük. Legalábbis gyanakvásra ad okot.

A lényeg az őszinteség, ebből pedig következik a nagyobb tér.

2012. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes módon én nem kötöm a párom orrára hogy kivel beszélgettem vagy kivel nem, mivel nem tartom lényegesnek, és ő sem, mégsem tépjük le egymás fejét ha látom, hogy beszélget valakivel...ez a nyakadba lihegek és azt is akarom tudni mikor mentél wc-re miért és mi lett, elég vicces már.
2012. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Megérdemlitek egymást! A párod félre kacsingat, te meg levéltitkot sértesz! Ez aztán megfelelő alap egy hosszú, boldogtalan, üres vegetáláshoz!!!!
2012. ápr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 nikaa11 válasza:

Amióta van internet és telefon, rengeteg a válás(ezt ügyvédek mondták) A pasik 80%-a a neten flörtöl valakivel,netán több is van.Nagyon naiv ember a mai világban az, aki azt hiszi az Ő pasija távol áll ezektől!!

Rengeteg pasival chat-eltem már és mind párkapcsolatban volt és sokat rá tudtam volna venni egy randira!! Nem kell csukott szemmel járni csajok és főleg nem naivnak lenni!!!

2012. máj. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

13:04


levéltitok?? pfff, hányadik században élsz, majd ha a férjek olyan hűséggel kitartanak a párjuk mellett és fordítva,mint az ezer akárhányszázas években akkor beszélhetsz levéltitokról meg jogokról...

2012. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!