Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elfogadható egy...

Szerintetek elfogadható egy élettársi kapcsolatban, ha külön számlán spórol az egyik fél?

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek van lakáshitele, az enyém viszonylag alacsony és más hitelem nincs, míg neki a hitel összegei az enyémnek a 2,5 szerese. Szeretném minél hamarabb visszafizetni a hitelemet előtörlesztéssel és ezért minden hónapban félretennék egy bizonyos összeget, mit gondoltok etikus ez?
2012. ápr. 24. 12:40
1 2
 11/12 DannyZuko ***** válasza:
100%
persze. Etikus. Én is spóroltam sutyiban, de az asszony si tuti tart még 1 bankszámlát, csak nem vallja be :) Ő nagy spórológép. Amikor kell, akkor mindig van pénze, de mindig azt állítja, h nincs neki :) Nincs ezzel semmi baj szerintem. Én pl arra kucorgattam, hogy legyen költőpénzünk nyaraláson, ne kelljen nézegetnünk, hogy de jó volna megkóstolni ezt is, meg ezt is, meg hogy el tudjunk menni hajókázni egyet. Ez volt az én meglepim. Ő meg pl a lakás festésre kuporgatott... Ez volt az ő meglepije... stb... stb...
2012. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen
2012. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!