Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy ilyet művelt...

Mi az oka, hogy ilyet művelt egy olyan fiú, aki nagyon kedves, aranyos?

Figyelt kérdés
Az unokatestvéremről van szó( aki a volt polgármester fia), egyetemre adták, de soha nem sikerültek a vizsgái, mivel nem járt be órákra, nem tanult. A szülei persze azt hitték, hogy harmadéves egyetemista, de még az első vizsgája se volt meg. Ismerem nagyon jól, és mindig olyan kedves, aranyos, mégis mi válthatta ezt ki belőle?
2012. ápr. 24. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki kedves és aranyos, még lehet lusta trehány disznó. Gondolom, mivel a szülei úgyis finanszírozzák, inkább ellébecol és ha nem is szerez diplomát, majd apuka a kapcsolatai lévén bejuttatja egy kényelmes munkahelyre.
2012. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy éppenséggel lehet kedves és aranyos de ki az az elvetemült aki esetleg kényszer egyetemen tanul is? Engem is oda akartak küldeni, kifizették az első fél évemet és miután sorra buktam meg úgy gondolták hagyjuk had legyen az ami akar, és lám van szakmám van munkám, most építettem fel a saját házam és nem hónapról hónapra élek.
2012. ápr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Erre mondják hogy alaklom szüli a tolvajt

A gyerek pontosan tudja hogy egy munka nélkülit aki cseszik tanulni utcára raknak így játssza az eminenst 1 felnőtt aki kijátssza a szülei pénzét egyszerű csalás, ettől lehet kedves és jól nevelt de csak egy egyszerű tolvaj.

2012. ápr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!