Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb békében elválni és úgy...

Jobb békében elválni és úgy hogy a kedves, aranyos éned (amilyen valóban voltál vele) maradjon meg benne vagy inkább ne tartsd magadban a dolgokat?

Figyelt kérdés
Szakított a pasi, mert ismerkedik valakivel, inkább vele akar járni. Ma még kért kölcsön pénzt, most meg kiderül, hogy megy a haverral bulizni. Szóvá tegyem a tartozását? Nem vagyok garasos de ha bulizásra telik, miért kér kölcsön? Vagy épp arra kell? De akkor miért tőlem? Miért nem az új csajától? Mellesleg megtudtam pár dolgot, amiben hazudott nekem vagy csúnyán viselkedett. Szóvá tennétek ezeket vagy inkább nem?
2011. jún. 11. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek adtál pénzt neki?
2011. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ciki lenne neki úgy kezdeni egy csajnál, hogy adjon neki pénzt. Te meg vagy olyan balek (bocs), hogy adsz neki, persze hogy kihasználja.
2011. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tennek szova semmit, hiszen mar vege mindennek. Penzt nem adtam volna neki. Ha mar adtal, legyen neked mindegy hogy mire kellett. ehet lottek a lovenak is.
2011. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van, marha vagyok! Alapvető dolgokra kérte, ezért esik szarul... !
2011. jún. 11. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Én minimum letépném a fejét, de te tudod :D
2011. jún. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!