Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim hobbija, hogy engem...

A szüleim hobbija, hogy engem fikáznak, megjegyzéseket tesznek rám mit tegyek?

Figyelt kérdés

Folyamatosan azt kapom,hogy kövér vagyok (igaz hogy híztam,de szeirntem kövér sosem voltam és nem is vagyok) ,ma kijelentették ,hogy felesleges strapálni magam mozgással és normális diétával,mert ezen úgysem segíthet semmi. Ők mindketten el vannak hízva,ha látják,hogy kenyeret vagy tésztát eszek akkor elkezdenek okoskodni.Ha azt mondom nem kérek mert valami könnyebbet eszek (zöldség,fehérhús) ,akkor az a bajuk,hogy minek,úgyis kövér maradok miért nem eszek a finom tésztából.

Baromira idegesitő, elegem van belőlük most is sírhatnékom van a hülyeségük miatt.


Képet ha kell valakinek tudok felrakni magamról,tudom hogy van rajtam felesleg de nem hinném hogy ezt érdemlem. és az okoskodásból is elegem van,egy időben ők is elkezdtek sportolni aztán abbahagyták merthogy szeirntük úgy mégjobban meghíznak.


2012. ápr. 25. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elég genya szüleid vannak!ne foglalkozzál velük!ha te így érzed magad jól akkor sz,arni rá!
2012. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szüleid büdös bunkók.
2012. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az is 1ehet hogy azért mondják hogy ne 1egyé1 o1yan mint ők,vagy azért hogy nekik több maradjon xD

amúgy jó nagy seg,gfejek

2012. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Túl sok Family Guy-t néznek:-D.
2012. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elég buta emberek lehetnek a szüleid.Sporttól hízni?:DNem érdemes adni a szavukra.
2012. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

elkezdtek sportolni és abbahagyták, mert azt gondolják h még jobban elhíznak a sportolástól ? hahaha xD

am sztem mond meg nekik h nézzenek tükörbe és h még így is jobban nézel ki mint ők :D és ne kritizáljanak mert te igy érzed magad jól a bőrödben. ÉS azt is mond el nekik h egy szülő nem viselkedik így a gyerekével, úgy h fogják vissza magukat, mert megbántanak így.

2012. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon megkérlek, hogy ne írj nekem sértegető leveleket. Nem tudod ugyanis kivel kezdesz ki.
2012. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kicsoda?
2012. ápr. 25. 19:33
 9/11 anonim ***** válasza:
A háromnevű maga:-).
2012. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
oké,nem értem .biztos fáradt vagyok:D köszi a hszeket jöhetnek még
2012. ápr. 25. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!