Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom kapcsolatunk elején...

Párom kapcsolatunk elején k*rvákhoz és sw*nger klubba járt?!

Figyelt kérdés

Teljesen véletlenül tudtam meg, (nem is páromtól) hogy amikor a leginkább kellett volna foglalkoznia velem, amikor még csak ismerkedtünk, ő akkor k*rvákhoz járt, sz*x partner keresőzött és azt kereste kit lehet megd*gni.

3 éve vagyunk együtt..visszagondolva a kapcsolatunk eleje egy katasztrófa volt, nem törődött velem, nem is voltam fontos neki, lehet csak s*xet akart...már magam sem tudom.

Szakítottunk is 1 hónap után, majd újra összejöttünk stb.stb. és úgy fél év után tartottunk ott, ahol mások a kezdeti lángoló időszakba. Amikor is én már kezdtem kiábrándulni belőle, ő pedig csak akkor kezdett belém szeretni. Majd rendeződött minden, bár a bizalom részemről soha nem volt és nem is lesz 100%-os.

A kérdésem annyi, hogy most mit csináljak? Visszamenőleg kérjem rajta számon? Szerintem le is tagadna! Csalódtam benne, és egy kicsit ki is ábrándultam belőle.

Megalázónak érzem ezt rám nézve.

Vagy én vagyok naív? Normális, hogy férfiak k*rvához járnak?

Mindig is tudtam, hogy neki nagyon fontos a testiség, de erre nem gondoltam. Ma már azt mondja, csak én kellek neki, kiélte magát. Családot szeretne tőlem. (Ő 30 éves)

Én 23

Mit csináljak? Undorodom ettől és becsapottnak érzem magam. Lehet még nagyon sok mindent nem tudok róla, amit nem fog nekem elmondani!



2012. ápr. 26. 02:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1%
Miert nem mentel vele te is? Jó buli a swinger. Vagy az is legjet is erósöd csak irigykedik és nem is igaz. Aki belekóstor a swingerbulikba az késöbb is akarja fura ha teged erre nem vett rá
2012. ápr. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Nagyon sok házas ember jár prostikhoz,csak otthon nem tudnak róla.ez a férfiak körében már divatnak számít,jobb mint egy szeretőt tartatni aki esetleg lebuktatná.

Ha undorodsz ettöl az embertöl,mi a francnak vagy vele.ha már csalódtál,sztem újra épiteni ezt nem fogod tudni.nehogy abba a hibába ess hogy gyereket szülsz!számonkérni sztem nem tudom,mert letagadná aztán ennyi.

de szakítani nem akarsz?vagy nem tudsz?

2012. ápr. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Te szűz voltál,amikor összejöttetek? Ha nem,akkor Ő is becsapottnak érezheti magát.

Nem a múlttal kell törődni,hanem a jelennel. Ha téged a múltja foglalkoztat,és ezért nem bízol benne,akkor ez a kapcsolat nem életképes.

2012. ápr. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

kedves 3as válaszoló! te elolvastad a kérdést? már együtt voltak, mikor ilyen helyekre járt.

szóval ez így marhára gáz, engem megviselne, undorodnék tőle.

2012. ápr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Becsapottnak érzi magát a hapsi? Már együtt jártak, tehát egy párt alkottak, amikor a pasi swinger klubba, meg kur.vákhoz járt! Megcsalt téged, nem is egyszer. Mondd el neki, hogy tudsz róla, és kérd meg, hogy őszintén mondjon el mindent. Miért csinálta, miért csapott be téged. Én biztos szakítottam volna, de előbb derítsd ki, hogy tényleg igaz e. Ha igen, akkor ott már csak te tudod, hogy a te értékrendedbe belefér e az ilyen.
2012. ápr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

Te magad irtad hogy tudtad hogy akkor meg nem melyultek el benne az erzesek irantad, nem volt meg szerelmes, de most az! nem minden kapcsolat ugy kezdodik mint a filmvasznon basszus. Ezt el kell felejteni. Ezek nagyon bonyolult dolgok. En a jelennel torodnek,egyebkent meg ez nem egy olyan felhaborito dolog, semmiseg az egesz.

Ugy gondolom itt a ket eltero erkolcsi nezet okozhat gondot. Ha lenyeled lenyeled, ha nem nem :))

2012. ápr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem normális, hogy valaki a kapcsolatában qrvázni jár, meg swingelni. Úgy hogy kedves kérdező így van, ahogy te gondolod, te csak egy luk voltál a kapcsolat elején, amiért nem kellett fizetni. Aztán gondolom idővel beléd szeretett. Én is becsapottnak érezném magam és mélyen megrendülne a bizalmam a páromban, mert ha ezt elhallgatta, lehet mást is. Én ezek után otthagynám a párom, nem tudnék megbízni benne. Hiába 3 éve volt, megcsalt nem is egyszer. Ha te bántva érzed magad, akkor lépned kell.
2012. ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
23 vagy,a párod 30. 20 voltál,mikor a párod 27...Szerintem kár mellette elkötelezned magad....
2012. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom a 7 év korkülnek mi köze a dologhoz. Az persze igaz, hogy egy ilyen ember mellett nem érdemes leragadni, akár 7 évvel idősebb, akár annyi mint te. Találsz te magadnak olyat, aki megérdemel téged, és nem b.asz át!
2012. ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Normális, hogy férfiak k*rvához járnak?"

A különféle magazinok szenzációhajhász cikkei ezt akarják sugallni, és valóban egy bizonyos réteg jár is, de azért gyakorinak pláne "normálisnak" egyáltalán nem mondható!


Én ezt nem tudnám megbocsátani. Azt is vedd számításba, hogy sunnyogott - pedig ha tényleg komolyan gondolná, hogy ő a nagy kan, aki már kiélte magát és meg akar állapodni, akkor ezt előadta volna mondjuk az egyik válságos időszakban, hogy tiszta lappal kezdjetek.


De így? Meddig sunnyogott volna ezzel, ha nem tudod meg, és mi az, amit nem tudsz még?

2012. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!