Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom kapcsolatunk elején...

Párom kapcsolatunk elején k*rvákhoz és sw*nger klubba járt?!

Figyelt kérdés

Teljesen véletlenül tudtam meg, (nem is páromtól) hogy amikor a leginkább kellett volna foglalkoznia velem, amikor még csak ismerkedtünk, ő akkor k*rvákhoz járt, sz*x partner keresőzött és azt kereste kit lehet megd*gni.

3 éve vagyunk együtt..visszagondolva a kapcsolatunk eleje egy katasztrófa volt, nem törődött velem, nem is voltam fontos neki, lehet csak s*xet akart...már magam sem tudom.

Szakítottunk is 1 hónap után, majd újra összejöttünk stb.stb. és úgy fél év után tartottunk ott, ahol mások a kezdeti lángoló időszakba. Amikor is én már kezdtem kiábrándulni belőle, ő pedig csak akkor kezdett belém szeretni. Majd rendeződött minden, bár a bizalom részemről soha nem volt és nem is lesz 100%-os.

A kérdésem annyi, hogy most mit csináljak? Visszamenőleg kérjem rajta számon? Szerintem le is tagadna! Csalódtam benne, és egy kicsit ki is ábrándultam belőle.

Megalázónak érzem ezt rám nézve.

Vagy én vagyok naív? Normális, hogy férfiak k*rvához járnak?

Mindig is tudtam, hogy neki nagyon fontos a testiség, de erre nem gondoltam. Ma már azt mondja, csak én kellek neki, kiélte magát. Családot szeretne tőlem. (Ő 30 éves)

Én 23

Mit csináljak? Undorodom ettől és becsapottnak érzem magam. Lehet még nagyon sok mindent nem tudok róla, amit nem fog nekem elmondani!



2012. ápr. 26. 02:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk én élből kidobnám azt a férfit, aki prostikhoz járt, még, ha nem mellettem is történt.

Undorító az egész, hánynom kell az ilyen alja néptől...

2012. ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Utólasó pedig lehet hogy a te spasid is jár ezt nem lehet tudni. Aki a legjobban mondja hogy ő nem menne azok járnak. Rengeteg vendégem van és mondjak hogy ők is letqgadják soknak van gyereke legtöbbnek barátnője. Nem singlik járnak.
2012. ápr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!