Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni hogy a...

Honnan lehet tudni hogy a másik kiprovokálta a szakítást?

Figyelt kérdés
mondjuk egy másik személy miatt, de neki nem volt bátorsága szakítani, milyen jelei lehetnek ennek?
2012. ápr. 26. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk onnan, hogy 2 hét múlva már vele parádézik.
2012. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetro ***** válasza:
kiprovokálta a szakítást? magyarul arra vagy kíváncsi, hogy honnan tudhatnád meg, hogy a párod rábírt téged hogy szakíts vele, pedig te nem is akartál? :D
2012. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

amikor tudta hogy közeleg a vég de nem mert szakítani akkor nélkülem járt bulizni, megparancsolta hogy arra a helyre nem mehetek ahol ő van, persze nem érdekelt hogy ő mit mond, ezért barátnőkkel oda jártam, hiába voltunk ekkor már együtt 3 éve úgy csinált mintha nem is ismernénk egymást, a kiszemelt harmadik félnek vette az italokat, nekem még vizet sem. Aztán vége lett, igaz nem volt nagy tragédia nekem sem a szakítás, mert ilyen aljas embertől jobb megszabadulni.

Jobban fájt az neki, hogy nem sírtam otthon hanem jártam szórakozni ismerkedni, nem akarok beképzelteskedni de nagyon szép lány voltam akkor és elég ok fiú közeledett felém mikor megtudták, hogy nincs senkim.

2012. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hisztizik,veszekedést generál piti dolgok miatt,feszűlt,ideges,változó a hangulata,nem szívessen van veled,sok programot tervez nélküled,több időt akar barátokka barátnőkkel tőlteni,ha másik ember van a doogban akkor a barátokra könnyű ráfogni a kimaradást!
2012. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!