Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vált ki akkora felháboro...

Miért vált ki akkora felháborodást, ha egy kapcsolatban lévő férfi kikezd egy másik nővel?

Figyelt kérdés

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy ha egy férfi a jelenlegi kapcsolatában mindent megkap, akkor valószínűleg nem néz másfelé.

Ha meg nem kap meg mindent, akkor kalandozik erre-arra, ilyen esetekben, miért a "csábító" nő a gaz?

Gondolom, ha minden jó lenne egy kapcsolatban, akkor nem kerülne ilyenre sor.

Illetve még az a kérdésem, hogy a flört kinek számít megcsalásnak? (kinek mi fér bele, hol a határ?)



2012. ápr. 26. 00:59
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Nagyon sok ilyen kérdés van itt is fent, meg olyanok is, hogy nő akar elcsábítani "foglalt" férfit, de azért mindenhez 2 fél kell szerintem.
2012. ápr. 26. 01:03
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Tehát szerinted a megcsalt nő tehet arról, ha megcsalják?

Akkor is, ha a pasi egy szót sem szól, hogy nem tetszik neki valami? Akkor is, ha elmondása szerint mindent megkap, csak kell a változatosság?

2012. ápr. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
82%

"Miért vált ki akkora felháborodást, ha egy kapcsolatban lévő férfi kikezd egy másik nővel?"


Azért, mert ez nem fair. A feleség otthon mindent megtesz, munka, házimunka, főzés, emellett igyekszik csinos és szexi maradni, lemond dolgokról, hogy a közös életük gördülékenyebb legyen, ezzel szemben mi a szerető egyetlen ütőkártyája? Az újdonság varázsa, ennyi! Bizony nagyon is gyakori, hogy a férfi az égvilágon mindent megkap otthon, elégedett is, eszébe sem jutna mindezt felrúgni, de ha akad a környezetében egy nem túl okos, ámde könnyen kapható nő, akkor kihasználja az alkalmat. S miközben a szerető nedves bugyival gombolgatja kifelé a férfi ingét, egy percre sem villan az eszébe, hogy mekkora gonddal mosta-vasalta azt az inget a férfi neje. Hogy valószínűleg úgy szakított időt az üzekedésre a pasas, hogy túlórát hazudott otthon, ezért a feleség most nagy gondosan a kedvencét főzi vacsorára, szegény férjének, aki "agyondolgozza" magát... eközben a szerető összes hőstette, hogy hamar ledumálható róla a bugyi...

2012. ápr. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Nem, nyilván így egyszerűen nem kijelenthető, hogy a megcsalt nő tehet róla.

Igazából csak érdekel, hogy miként jut ide egy kapcsolat.

2012. ápr. 26. 01:19
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor arra választ nem fogsz kapni, mert minden kapcsolat egyedi.
2012. ápr. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 26. 01:21
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Sokan akkor is másfele néznek, ha szinte mindent megkapnak. Pedig lehet, hogy ők sem nyújtanak többet, mint amennyit kapnak.
2012. ápr. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én voltam megcsalt nő, és utólag (egy év távlatából) azt mondom, hogy a kapcsolatunk egyáltalán nem volt rózsás. Persze, a férjem is azt mondta eleinte, hogy az "újdonság varázsa", de aztán hosszas beszélgetéseket folytattunk és kiderült, hogy már nagyon-nagyon eltávolodtunk egymástól régen, és már nem érezte magát férfinak a kapcsolatban - meg én sem nőnek. Ez pedig így egyikünknek sem jó.

10 év kimondatlan feszültségeit tudtuk megbeszélni higgadtan, de a kapcsolatot már nem sikerült helyrehozni - próbáltuk. Túl nagy falakat építettünk. Szóval válunk.

Most már utólag azt mondom, nagyon sok mindenben hibás voltam, nagyon sok mindent másképp csinálnék, mert egy férfinak rohadtul nem elég az, hogy főzzenek, vasaljanak rá, na meg hogy apa lehessen...

Ahogy nekem, mint nőnek sem elég az, hogy feleség meg anya lehessek.

Meg kell tudni őrizni a párkapcsolatban a szikrát. Én őszintén bevallom, hogy amikor ez a szikra elmúlt, én is elkezdtem másfelé kacsintgatni és rohadtul nehéz volt ellenállni, hogy ne csábuljak el...

Én úgy döntöttem, hogy kilépek inkább a szegény átvert, megcsalt nő szerepéből, és inkább tanulok belőle, hogy a következő kapcsolatomban már ne kövessem el ezeket a hibákat, és a páromnak se engedjem meg, hogy elkövesse azokat a hibákat, amiket a férjem elkövetett.

2012. ápr. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Igen, igazából ezaz, ami érdekes, pl.az egyik fél mindent megtesz a másikért, az mégis félrelép.

És úgy látom, akivel félrelép az illető (akár férj/akár feleség), valahogy mindig a 3. fél a legnagyobb bűnös.

2012. ápr. 26. 01:32
 10/31 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak nagy kalappal a következő kapcsolathoz :-)
2012. ápr. 26. 01:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!