Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a tökéletes kapcsolat/h...

Milyen a tökéletes kapcsolat/házasság? Van aki teljes mértékben elégedett a kapcsolatával? Mennyire kell megalkuvónak lenni, mennyire kell alkalmazkodni?

Figyelt kérdés
5 év után szakítófélben vagyunk a barátommal. Ő 8 évvel idősebb. 17 voltam mikor összejöttünk, és most én akarok kilépni. Sokminden nagyon jó volt, de úgy érzem, hogy inkább én alkalmazkodom hozzá, ráadásul ő már családot szeretne, én meg még nem vagyok olyan házias. Még nem volt más kapcsolatom és ő azzal akar visszatartani, hogy tökéletes kapcsolat úgy sincs, ne álmodozzak! A problémákat közösen kell megoldani, kompromisszumokat kötni stb. De én még olyan fiatalnak érzem magam, közbe meg attól félek, hogyha elhagyom akkor utána mindig őt fogom visszasírni.
2009. jún. 22. 12:53
1 2
 11/11 anonim válasza:

Menj, vissza se nézz!!! Én 8 éve élek a férjemmel, 2 gyerekünk van, imádjuk egymást a mai napig, de ha bármelyikünk úgy érezné, hogy meghalt a kapcsolatunk, azonnal elbúcsúznánk egymástól. (Nem a levegőbe beszélek, mindkettőnknek második házassága)

EGYSZER ÉLÜNK, SAJNOS AKKOR SEM ÖRÖKKÉ!!!

2009. jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!