Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Albán férfi magyar nő szerelme...

Albán férfi magyar nő szerelme működhet?

Figyelt kérdés
2hónapja megismerkedtem egy 23éves albán fiúval. 2nap után szerelmesek voltunk egymásba. Én 20éves vagyok jelenleg. 15hónapja él Magyarországon,rengeteget dolgozik,péksége van. Sajnos elég sokat veszekszünk,más kultúrából származik. Hozzáteszem,hogy nagyon megértő velem. Egyetlen dolgot tudok a kapcsolatunkkal kapcsolatban, hogy tiszta szívből szeretem. Több kérdésem is lenne. Működhet e a szerelmünk? Mit kell tudni a szokásaikról? Hogyan bánnak a nőkkel? Van esélyünk arra, hogy akár egy életen át együtt legyünk? Olvastam,hogy van valamilyen étkezi szokásuk. Az mi pontosan? Röviden,mindent szeretnék tudni. Ő kosovói pontosan. Az lenne a kérésem,hogy csak olyan írjon akinek vannak tapasztalatai,vagy ismerősének vannak tapasztalati.
2012. ápr. 26. 22:34
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim válasza:
74%
Még a végén az lessz, amit mi szeretnénk, összefogunk és győzeleeeem!!!! :D:D:D remélem észhez tudjuk téríteni egymást, bízom benne hasznos a történeted! :)
2012. jún. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim válasza:
68%
Szia! Nem tudom hogy aktiális a kérdés még vagy nem...Szóval az én párom is albán de nem abba a helyzetbe vagyok/vagyunk mint te! Szóval 2 éve vagyok együtt a barátommal aki Albán.. Az egész család nagyon szeret engem, hála istennek nincs olyan probléma mint nálad. Az én családommal is nagyon jól kijön, és nem kezel másodrangúként, nem veszekedünk sokat..sőt!!! Semmiben nem különbözik mint egy magyar férfi. :) De véleményem szerint ez is csak emberfüggő..már a második éve boldogok vagyunk! Ha kérdezhetem akkor ti hogy álltok? :)
2012. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy boldog vagy. Én még június legelső hetében elhagytam. Azóta ő többször is keresett, az elején kb napi szinten. Igért mindent, de engem már nem érdekelt. Egyszerűen túlléptem és csak utána jöttem rá, hogy valójában ez nem szerelem volt hanem csak fellángolás. Vonzott az, hogy teljesen más :) Életem legjobb döntése volt, hogy elhagytam. Azóta van magyar párom és tiszta szívből szeretem. Ez az igaz szerelem :)
2012. okt. 29. 10:29
 64/66 Sirel válasza:
63%
Sziasztok) valaki tud segíteni albán pék storyval kapcsolatban?)
2014. febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim válasza:
59%
Sziasztok, én is hasonló cipőben vagyok, bár nekem azt mondja tudnak rólam szülei, én úgy gondolom nem mert kiutazott haza 2 hètre ès minden közös képünk "eltűnt" telójáról. Ès találtam egy titokzatos lányról kèpet akit elvileg nem ismert, majd több képet is ahol az édesanyjával és a lánnyal szerepelt... nem tudom mi lehet ez, de aggódom miattunk. 8 hónapja vagyunk együtt.
2016. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim válasza:

Miért ne müködhetne???? Nos a következöt szeretném elmondani nektek... azóta már biztosan a kérdést feltevö hölgy is megtapasztalta, de most azokhoz a nökhöz szeretnék szólni akik még nem tudják és esetleg itt erre rá keresnek....

Nos, sok albán pékség nyilt kis hazánkba ezekben a pékségekben nem csak albánok de szerbek is dolgoznak. Magányosak, távol vannak a családaiktól... hozzá teszem nem mindegyik házas! DE NAGYON ODA KELL FIGYELNI... a legtöbbjük muszlim de van köztük keresztény is! Ez is fontos ha megtudod milyen vallású már az elején mert komolyan rá fogja nyomni a kapcsolatotokra a bélyegét... én azt mondom ne kezdj bele egy ilyen kapcsolatba hidd el jobban jársz vele akárhogyis tetszik ne menj bele, de ha mégis bele mennél szeretném pár dologra felhivni kedves figyelmedet!

A család náluk szent és sérthetetlen nagyon összetartanak rosszat mondani rájuk vagy szindi édesanyjukat nem lehet csak úgy (pedig késöbb nehéz lesz megállni)csak azért mondom... ha felesége van felejsd el mert a sexen kívül és a hazugságon kivül mást nem kapsz!! Ha nincs felesége gyözödj meg róla, hogy valóban nincs!ha valoban nincs akkor utána győződj meg rola nincs e odakint olyan lány aki feleség jelölt neki mert az akkor már megint csak felejtös... oké, tegyük fel utána jártál senkije nincs... kapcsolatban vagy vele... mindig gyanakvónak kell lenni, ne higyj el semmit sem csak úgy akárhogyis szereted... nagyon kitartónak kell lenned ha valóban őt akarod és sok mindenről lemondanod. Nagyon tudnak szeretni és féltékenyek, óvnak mindentöl, ragaszkodóak, rendesen bánnak veled de ha csalódnak benned vagy hazudsz azt nagyon nem szeretik és utána nem fogsz kelleni már ugyanugy... nem lesz könnyü megszabadulni tölle ha arra adod a fejed mégis, hogy vége! Hivogatni, irogatni fog ahol csak lehet, elmegy utánad. Ezért ne tárd fel teljesen önmagad. Nekik nem lehet megmondani mit csináljanak de ök viszont szeretnek szabályok közzé állitani! Ha már régóta vele vagy és felhozódik a gyerek téma nagyon de nagyon gondold meg mert lehet csak papir kell neki vagy ha elakar venni azt is megkell gondolni. Én ezeket tapasztalatból irom 3,5 évet éltem le vele és a környezetembe sok lány csapdába esett majd a srác lelépett és egyedül maradt itt a gyerekkel, vagy csak a papir miatt feleségül vette a magyar lányt kosovoba meg megvolt beszélve a családdal és a jelöltjével csak a papir miatt utánna pedig ott hagyja a magyar lányt! Láttam töllük sok mindent és nagyon tudnak hazudni. Igaz én ezekbe a csapdákba nem estem bele de az én helyzetem sem volt egyszerű nekem a munkámat felkellett hagynom ahol 20 évig éltem elkellett költözzek, számot cseréljek hogy megszabaduljak töle! Igaz sosem bántott és nagy szerelem volt de lelkileg nagyon megvielt és azt mondom mostmár SOHA TÖBBET! Megtanultam a nyelvet kint is voltam de TE ezt ne tedd nagyon más kultúra... Köszönöm, hogy elolvastad

2018. jan. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!