Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már szét visz az ideg anyutól....

Már szét visz az ideg anyutól. Valami tipp?

Figyelt kérdés

Olyan rohadt idegesítően viselkedik hogy az hihetetlen....

1. Anyu meg a nevelőapám cigiznek napi 2 doboz/fő,ha a tesómék hazajönnek akkor 4 doboz nekem meg szívnom kell csukott ablaknál,ha szólok neki akkor húzzak be a szobába ne menjek ki..ja haljak éhen pisiljek be legyek büdös mivel a konyha és a fürdő is a szobájukon keresztül vezet.

2.Ha leejtek valamit legyen az egy napszemüveg már egyből fut be hogy mi volt ez,és mivel lukaskezű vagyok ez sokszor megtörténik.

3.Mindig megmondja mit csináljak.Pl: Most öltözz át,most menj fürdeni,most vacsorázz,kapcsold le a tv-t,kapcsold le a gépet,pakolj el,takaríts ki,cseréld ki a macska almát,vidd le sétálni,ne nyitogasd a hűtőt,csukd be a szekrény ajtót,ne nyisd ki az ablakot(a saját szobámba) .....mintha nekem nem jutna eszembe....olyan mintha az alkalmazottja lennék.De ezt úgy képzeljétek el hogy körülbelül negyed óránként parancsolgat.Fél percenként benyitogat.Ha boltba kell menni akkor nem megkér,hanem " lemész a boltba,hozz tejet meg kenyeret" .Mivan máá?

Ha valami idegesít akkor úgy viselkedik mint egy debil.Direkt mondom neki hogy légyszi ne mondj már ilyeneket de csak azért is mondja és még röhög is.

Olyan rohadtul idegesít már.Mit csináljak? El még nem költözhetek de basszus megőrülök.A fejére azért kíváncsi lennék ha egy tüdőszűrőről úgy jönnék haza hogy" figyi anyu tüdőrákom van".A papám egy olyan tüdőbetegségbe halt meg ami öröklődhet szóval az esély megvan rá ráadásul a cigi csak növeli de sz*rik rá.


2012. ápr. 28. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszélj vele őszintén! Nem futtában, hanem ülve. Nem dühösen, hanem tiszta fejjel. Írd le, hogy mi a gondod, és mond azt, hogy oldjátok meg együtt.

Az én anyukám, apukám, nagybátyáim is dohányoznak. A lakás undorítóan barna, és büdös. Szerencsére már ritkán kell otthon lennem.

2012. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

bocsi én dohányzó vagyok, nekem ki kell mennem a teraszra cigizni, mert rajtam kívül senki se cigizik, ilyen ez a demokrácia, a többség dönt, sajnos szívnod kell a cigifüstöt. Én is elfogadtam, hogy nekem kint a helyem...

vegyél valami elszívót, vagy ilyesmi. AZ, hogy le kell menned a boltba ezen én fent se akadok, elvégre egy házba laktok. Én is mindig mondom, hogy ezt csináld azt csináld, ha bemész a postára, vagy ki a piacra. Ebbe semmi rossz.

Mivel az ő házuk, ezért megmondhatják mikor nyisd és csukd az ajtót, bocsi. Engem is néha idegesít, hogy mindennek úgy kell lenni, ahogy ők mondják, de ez van, majd a saját házadba azt csinálsz, amit akarsz. Bocs, de ez csak így tud működni. eddig is szartak a véleményedre, ezután is fognak.

2012. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

Azért egy anya nem viselkedhet a gyerekével úgy mint egy idegennel.Tenned kéne valamit,Nincs családsegítő vagy gyermekjóléti szolgálat a környékeden?valaki csak tud segíteni.

2012. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát ez ha így van tényleg durva.Elsősorban próbálj meg vele beszélni ha nem juttok dűlőre mindenképp próbáld meg a gyermekjóléti szolgálatot,neten utána tudsz nézni környéketeken hol van.Nekem is van 2 lányom én csak kérni szoktam tőlük és tekintettel vagyok rá,hogy a kisebbik nem cigizik.Úgyhogy fel a fejjel ne hagyd magad!!
2012. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!