Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van közöttetek olyan, aki...

Van közöttetek olyan, aki harminc felett találta meg a boldogságát?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok 35 éves; két komoly párkapcsolatom volt eddig, amiből az egyik házassággal kezdődött, majd válással végződött és egy élettársi. Jó családból származom, a szüleim fantasztikusak, van egy tehermentes lakásom, autóm. A környezetem szerint nagyon helyes, csinos és intelligens vagyok, aki minden ujjára legalább húsz férfit kaphatna. Olyan emberek hozzászólásait várom, akik 30 felett találták meg az igazi társukat; akivel családot alapítottak. Szeretnék pozitív példákat látni, hogy két kudarc után még létezhet, még van remény. A hozzászólásaitokat előre is köszönöm szépen.

2012. ápr. 28. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Mindig van remény. Csak az visz előre. Nem késtél el. Én harmadik házasságban találtam meg azt, ami az első kettőből hiányzott. És már nem is annyira fiatalon. Minden esetre az elvárásaidat igazítsd a való élethez, ne támassz túlzott igényeket. Azt keresd, akivel élni lehet az életet. Lehetsz boldog!
2012. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

"aki minden ujjára legalább húsz férfit kaphatna."


Nem vagy te egy kicsit beképzelt?

2012. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmúltam 30,eddig még nem akartam például együtt élni se senkivel,férjhez se akartam menni,mondjuk nem is voltak olyan kapcsolataim,ahol ez szóba került volna.1éve találtam egy hasonló korú pasit,aki ugyanolyan mint én,nem mondhatnám hogy felnőttnek érezzük magunkat:) Viszont talán ő lesz az,aki mellett véglegesen maradok,mert már nagyon sok mindenen keresztül mentünk,viharos korszak volt.De ha nem így lenne,akkor se pánikolnék be.Inkább legyek egyedül,minthogy egy megalkuvás szintű kapcsolatban,mindegy minden alapon.
2012. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat; értékesek és hasznosak voltak a számomra. Kedves második válaszoló! Nem vagyok beképzelt, csak Te nem olvastad el figyelmesen a soraimat. Csupán a környezetem véleményét írtam le és nem a magamról alkotott véleményemet.
2012. ápr. 28. 19:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Velem dettó ugyanaz a helyzet, mint a kérdezővel, csak én férfi vagyok. A környezetemben engem is mindenki dicsér, azt állítja, hogy jóképű vagyok és jó parti lennék bármelyik nő számára. Ezzel csak az a hiba, hogy egyedül vagyok úgyhogy a barátok és rokonok szavára ilyen szempontból nem sokat adok, ők meg csak jót akarnak.
2012. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Persze, hogy van remény. Elöl úszik a cápa, utána a kardhal, a remény hal meg utoljára.

De most komolyan, leéltél 30 évet, akármi is történt eddig, még hátra van minimum ennyi, 50% esélyed van arra is, hogy megtalálod a boldogságot és ugyanennyi arra is, hogy nem. Az eddigi kudarcok legfeljebb abban befolyásolhatnak, hogy nem fogod megadni az esélyt valakinek, akivel boldog lehetnél. Társkeresőn, vagy társaságban nem keresgélsz? Mi a stratégiád? Vagy inkább csak várakozol?

2012. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok én is. 35 éves, MÁSOK által szépnek, csinosnak, vonzónak mondott, igényesen, nőiesen öltöző nő, tehermentes lakás, jó munkahely, stb. Szeretnék (szeretten volna)én is családot.

Három komoly kapcsolatm volt, sajnos mindhárom szakítással végződött.

Akik megismernek, azok mind elcsodálkoznak, hogy egy ilyen nő hogyhogy egyedül van??

Úgyhogy a pozitív példák nekem is adnának egy kis erőt. :)

2012. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 39 évesen találkoztam a férjemmel és van egy 4 éves fiunk. Ez a második házasságom...remény mindig van! :-)

2012. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én 40 felett találtam meg a boldogságot!:)))

Én is 2 komoly kapcsolaton vagyok túl,3 gyerekkel.Egyik sem közös,mégis oda-vissza imádják egymást!:)


Meg fogod találni,hidd el...de ne akard görcsösen!:)

Sok sikert!!!


A.

2012. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett veled?
2023. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!