Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy egyedülálló?

Mit jelent az, hogy egyedülálló?

Figyelt kérdés
a héten ki kellett töltenem a munkahelyemre a belépési nyilatkozatomat, és a családi állapothoz oda kellett írnom valamit. Nekem jelenleg csak barátom van, nem élek élettársi viszonyban, se nem jegyességben. Ezek szerint én egyedülállónak számítok? Vagy, hogy van ez?
2012. ápr. 28. 19:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én valszeg azt írnám, hogy magánügy. házas nem vagyok, a páromat meg nem tagadnám le, nem vagyok egyedülálló, ha van valakim.
2012. ápr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
HIVATALOS papírokon a HAJADON illetve NŐTLEN kifjezesnek kell szerepelni (akkor is ha nincs párod és akkor is ha van).Minden egyes olyan embernek ezt KELL használnia, aki még nem jutott el a házasságig. (ha házas vagy akkor egyértelműen azt kell beírni, ha pedig özvegy akkor meg nyilvánvalóan azt) Ha a papíron nem kínálnak fel semmilyen lehetőséget akkor is minden tájékozott embernek tudnia KELL, hogy ezeket kell ráírni, már meg ne haragudj. Amiket te mondtál az mind hülyeség, hivatalos papírokra ilyet nem írunk. Ennyi erővel azt is ráírhatnád, ha éppen haragban vagy a pároddal, hogy: bonyolult kapcsolatban. Ilyet nem lehet.
2012. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ergó neked annyit kellett volna beírnod, hogy hajadon.
2012. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azért létezik az a kifejezés, hogy "egyedülálló".

Az emelt szintű családi pótlékot pl. az egyedülállók = gyermeküket egyedül nevelők kapják. És e tekintetben teljesen mindegy, hogy hajadonok, elváltak, özvegyek, vagy csak külön-költözted, de nem váltak el.

2012. ápr. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kedves 11/14-es válaszoló: a bejegyzett élettársi kapcsolatokkal mi a helyzet?
2012. ápr. 30. 09:41
 16/16 anonim ***** válasza:

én meleg vagyok.akkor most azt írjam,hogy nőtlen?xdd

ez olyan gáz.

2014. márc. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!