Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éve járunk a bárátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve járunk a bárátnőmmel és egyszerüen nem bizik bennem pedig nincs rá oka. mikor megkerdezem miért azt mondja hogy úgy érzi csak és kész. Pedig törődöm vele ahogy csak tudok sokat is vagyunk eggyütt. Hogyan nyerhetném vissza a bizalmát?

Figyelt kérdés

a tanlásban is visszaesett, én bizom benne néha azért ránézek a körmére mert annyi kell,sokszor úgy érzem rossz hatással vagyok rá és jobb lenne neki nélkülem. mert kicsit hisztis és sokszor szomoru miattam és mostanában nem boldog.. Mit tegyek hogy neki jó legyen vagycsak ez egy női szeszély és elmulik? ha elhagynám neki jobb lenne?

mit tegyek hogy jo legyen vagy mi ijenkor a teendő


2011. ápr. 20. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elhagyod, csak erősíted benne azt az érzést, hogy nem lehet benned bízni... Mivel nemismerem a csajt, ezért nemtom mivel tudod elnyerni a bizalmát... én spec annyit melózok hogy még egy barátnőre tutira nem lenne időm, így tudja, hogy csak ő van nekem, és ha akarnék se lenne időm másik bnőre/szeretőre.
2011. ápr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
A bizalom azért egy összetett dolog.Valószínűleg nem érzi magát elég jónak,önbizalomhiányban szenved-innen származhat a lehangoltsága is.Nincs meggyőződve arról,hogy nem hagynád el őt egy másik lányért.Azzal,ha szakítasz semmit sem oldasz meg,elhagyod a süllyedő hajót.Azzal,ha kitartasz mellette,kizökkented ebből az állapotból-ami sokkal nehezebb,új szintre emelheted a kapcsolatotokat.Szvsz.22/F
2011. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!