Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya miért van ennyire ellene?

Anya miért van ennyire ellene?

Figyelt kérdés
A kérdésem igazából csak félig tartozik ebbe a kategóriába.Az én bajom az,hogy szeretnék oroszul tanulni.És mikor először megkérdeztem mondtam neki hogy szeretném tanulni,akkor mondta hogy már lehet írnI.olvasni se tudok(mert azt korábban megtanultam már)meg mondta hogy vegyem elő a könyvet meg hogy neki nincs ideje.és ma is megkérdeztem,de kb hétszeres nekifutásra.és kérdeztem hogy majd gyakorolhatom-e az orosz írást.persze ez hülyénhangzott így.és mondta,kérdezte hogy ,,ehhez én miért kellek?".szóval úgy tűnik nemigazán akarja hogy tanuljak oroszuL.amúgy franciát fogok jövőre.a tagozaton az kötelező.azzal nincs bajom.angolból középfokú nyelvvizsgám van.ez se lehet ok,hogy abból buta lennék.arról meg nem tehetek hogy most az orosz tetszik.már egy ideje.és sztem ez így is lesz ezután is.valahogy nagyon vonz.és szeretem nagyon,hiányzik.ez miért van?Szerelmes vagyok bele,vagy mi ez?amúgy a család 90%a beszél oroszul.sőt.de miért nem ért meg anya,hogy nem tehetek róla?most kínait is mondhatnának hogy tanuljam,az orosz akkor is jobban érdekelne.ez miért akkora baj?ezzel én mit vétek?Mert ez elég rossz,hogy van amit nagyon szívesen tanulnék és nem lehet.És a suliban is van elég dolgom,de azért azokat is megcsinálom.Nem tökéletesen,de eléggé fárasztó az is.pont ezért megérdemelném hogy olyat is csinálhassak amit szeretnék.:(de ez engem úgy elszomorít.:S.Tudom hogy túlzás,de néha sírok miatta.Mert hiányzik az a nyelv,mert tudom hogy számomra tökéletes lenne,és van is érzékem hozzá.:(
2012. ápr. 28. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem csodálom, hogy a saját anyádat is fárasztod...
2012. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Mivan? Hát tanulj. Nem mondta senki, hogy ne tanulj. De anyádnak igaza van, miért kell ehhez ő?

Vedd előa könyvet és tanulj.Mit vársz: fogja a kezed közben?

2012. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát mondjuk örültem volna ha segített volna.mi másért?és az se jó,ha megtanulom egyedüL,de az lesz akkor a baja biztos,hogy minek az a nyelv nekem,meg hogy miér pont az.
2012. ápr. 28. 20:45
 4/9 A kérdező kommentje:
amúgy azt mondta hogy a franciába fog tudni segíteni.érdekes.akkor ebbe miért nem?
2012. ápr. 28. 20:46
 5/9 anonim ***** válasza:

" lesz akkor a baja biztos" ne feltételezz.Már előre hisztizel amiatt amit még nem is tudsz, hogy megtörténik-e.

És miért kéne segítenie? nem vagy már 6 éves.

2012. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

édesanyádnak szerintem csak nincs ideje neked segíteni, nem az áll a dolog mögött,hogy ellenzi

vág bele! :)

hidd el ő sem fogja bánni!

és ha a családod 90%-a tud oroszul, akkor mástól is kérhetsz segítséget

lehet,hogy kicsit túlreagáltad ,de semmi baj! tanulj meg oroszul,ha ez a vágyad!:)

sok erőt!jó tanulást a továbbiakban!:)

2012. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Neki régen biztosan kötelező volt az orosz nyelv, és gondolom, herótja van tőle. Tanulj oroszul, de ne kérd hozzá a szüleid segítségét, szerezz inkább egy magántanárt vagy ilyesmi.
2012. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Talán mert nem szereti az oroszt?........

Angolban én sem segítenék senkinek,mert gyűlölöm,oroszban viszont igen,mert azt meg szeretem.Ennyi.

2012. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)am 15 vagyok.
2012. ápr. 28. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!