Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Min szoktatok veszekedni?

Min szoktatok veszekedni?

Figyelt kérdés

Vannak visszatérő témák?

Számodra ezek apróságok?

Nagy sértődés van?

Hogyan békültök ki és mennyi idő után?

Milyen gyakran vitáztok?



2012. ápr. 29. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincsenek

Apróságok miatt eleve nem vitáznánk, ehelyett beszélgetünk

Sosincs sértődés, nem tinik vagyunk

Nem kell békülni mert megbeszélünk mindent

Évente max 1-szer


5 éve boldogan együtt.

2012. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Párkapcsolati és családi viták is érdekelnek. Köszönöm a választ!

Első válaszoló: Elég szűkszavú vagy, de köszönöm a választ! Sok boldogságot:)

2012. ápr. 29. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Elég ritkán veszekszünk, ha mégis, az inkább vita és nem veszekedés. Főleg a gyerekek miatt, ő más nemzetiségű, néha ütköznek az elveink a nevelésükben, de ilyeneken nem sértődünk meg, inkább érvekkel próbáljuk jobb belátásra bírni a másikat, és mindkettőnknek megvan az a jó tulajdonsága, hogy könnyedén belátja, ha a másik véleménye helytállóbb, mint az övé.


A békülés teljesen spontán, és szinte azonnali.

2012. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,köszi! szűkszavú de szerintem mindent elmondtam :) sokat olvastam és láttam párkapcsolatokról dolgokat így nem hittem volna hogy valaha olyan kapcsolatban leszek ami ennyire kiegyensúlyozott és boldog, még ma sem hiszem el, amúgy első kapcsolat, egyáltalán nem vitázunk, közösen elért eredményeink vannak és ma is úgy szeretjük a másikat mint az első hónapokban. Családon belül csak annyi vitáról tudok írni hogy nagybátyám és mamám vitáznak vagyis inkább hangosan beszélgetnek a pénzügyekről, de a mai világban szerintem ez már fel sem tűnik senkinek.
2012. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Visszatérő témák? Vannak, sőt!


Úgy érzem a szüleim semmit nem engednek.

Úgy érzem, mintha a "szeretetükkel" meg a félelmetesen nagy féltésükkel (még a széltől is óvtak mindig...) ÖSSZETÖRNEK. Mindent titokba kell csinálnom, semmit nem tudok nekik elmondani, mert abból MINDIG az van, hogy nem jó, bolond vagyok, meg kell sokkolni az agyamat stb..


20 éves vagyok, és pl. este 9-re már otthon kell lennem, különben 20x (nem túlzás) felhívnak, hogy hol vagy most? És most? És mikor érsz haza??

Van hogy fényes nappal is csinálják, pedig nem csinálok semmi rosszat: soha nem ittam alkoholt, nem cigiztem, természetesen nem járok szórakozóhelyekre stb.


De vannak dolgok, amiket szeretnék magamnak. Meg van rá a pénzem, de még se lehet. Nekem pedig szükségem van ezekre a dolgokra, amit nem engednek.. hogy az önértékelésemet, a magamról alkotott képet megváltoztathassam, BÜSZKE lehessek magamra. Mert per pillanat olyan szinten lenézem magam, hogy az nem igaz.. egy burokban tartott kis képtelen idióta vagyok.... :((


Számomra nem apróságok, szerintük igen.


Nagy sértődés van.


Hogy békülnék ki velük??


Max néha-néha pár órára "háttérbe" kerül ez a téma és akkor elvagyunk pár órára egy légtérben, de ez ritka, nagyon.

2012. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos elég fura így betekintést nyerni egy-egy ember életébe és nem igazán szokott senki erről beszélni, szóval köszi az őszinteséget :)
2012. ápr. 29. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki írta hogy nem magyar a párja, milyen nemzetiségü? Nekem román a párom, 5 éve együtt és hát tervezzük az esküvőt, közös családot. Nem lesznek gondok, pl gyereknevelésnél?
2012. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!