Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdjek el veszekedni vagy...

Kezdjek el veszekedni vagy hagyjam a dolgot? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Férjem szülei tőlünk 400km-re laknak, lejöttünk egy hosszú hétvégére. Sógornőm csütörtökön elment a mi lakhelyünkre egy buliba, és megkért, hagy aludjon utána nálunk a pasijával, mert nem akarnak hajnalban hazautazni. Mondom jó, persze, érthető. Kicsit fura volt, mikor 2 utazótáskával meg egy kisebb táskával beszállt a kocsiba. Mondom egy napra minek ennyi cucc? Anyósom válasza: hideget mond holnapra, kellenek a vastag ruhák. Aztán másnap kérdezem, mikor jön haza. Anyósom: nem tudja, majd. Tegnap ismét kérdeztem, mert mi is már megyünk haza, és kellene a kulcsom. Majd megvár, és otthon odaadja. És egyébként is egész jövő héten ottmarad. Kezdem unni, hogy ennyire hülyérevesznek, nem ez az első eset. Nem az lett volna a normális, hogy megkérdezi, ottmaradhat-e egy hétre?
2011. aug. 7. 08:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
89%
Te vagy a gyönge,legyél kicsit önzőbb.
2011. aug. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez felnőtt korban (mert gondolom nem tizenévesek vagytok) nagyon gyerekes viselkedés.Hazudnak Neked, ráadásul kérdezés nélkül becuccolnak a lakásodba.

Én biztosan helyretenném a dolgokat, és nem, nem maradhatnak 1 hétig, már csak azért sem, mert ilyen módon próbálkozott.Mellesleg miért laknának mások Nálad?

2011. aug. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a férjed családjában az a módi, hogy amijük van, az közös.

Ha a párod ebben semmi kivetnivalót nem talál, akkor nehezen fogsz vele dűlőre jutni

Én megértelek, mert rühelleném, ha a sógornőm turkálhatna a cuccaim között. Lehet nem tenné, de a tudat.

Ők erre már készültek, így időzítettek,s ez valóban sunyi cselekedet.


Nem velük lesz harc, hanem a pároddal.

2011. aug. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
Mert a család elvei szerint a testvéreknek mindent szabad. Más kérdés, hogy egyébként köszönni se köszön a sógornőm, ha már szól hozzám 1-2 szót, tudom, hogy akar valamit. Viszont ha most szóvá teszem, eszméletlen veszekedés lesz megint a férjemmel.
2011. aug. 7. 08:48
 5/65 A kérdező kommentje:
8:48, teljesen ez a helyzet. A dolgot tetézi, hogy az egyik unokatestvérüknek most újítják fel a konyhát, így sógornőm nálunk főz, és hordja oda a kész ételt. Persze az én alapanyagaimból.
2011. aug. 7. 08:50
 6/65 anonim ***** válasza:
86%
El kellene igazítani őket, sógornőstől, anyósostól. Persze jobb lenne, ha a férjed tenné meg. Ő mit szól hozzá? Gondolom, nem érti, hogy neked ez miért probléma, különben már intézkedett volna az első ilyen után.
2011. aug. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
Bocsi, mire megfogalmaztam, már megírták ugyanezt.
2011. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%

Engem is az érdekelne, hogy mit szól hozzá. De nagyon remélem, hogy megért téged, el kell magyarázni, hogy az a ti lakásotok, és kvázi engedély nélkül van ott, mert te egy napra adtad nekik oda a kérót. Sógornőéknek meg elmagyaráznám, hogy semmi keresnivalójuk a házamban, és amennyiben nem mennek el egy perc múlva, óriási botrányt csinálok. Felháborító hogy az emberek visszaélnek a másik jóindulatával.

Tanulj ebből, és ennek a családnak soha többé semmi szívesség. Az anyós is megéri a pénzét, mert ezek szerint ő is tudott róla, hogy ott maradnak

2011. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
100%

A férjeddel tisztázd le,hogy ilyen esetben szeretnél megkérdezve lenni!

Ez a minimum,nem?

2011. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
Férjem szerint ez teljesen normális, nem érti, miért akadok ki ezen. Igen, anyósom tudott a dologról. Nem ez az első eset, szilveszterkor pl. buli volt nálunk ugyanilyen szituációban (nem is tudtam, hogy nálunk van), eredmény, mire hazaértünk: konyhában borosüvegek hada, leszakadt függöny, leszakadt karácsonyfadíszek. Akkor óriási balhét csaptam, de a végén én jöttem ki belőle rosszul, férjem ordítozott velem, hogy ez miért baj.
2011. aug. 7. 09:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!