Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu lehet nem éri meg a...

Anyu lehet nem éri meg a ballagásom, teljesen egyedül maradok. Félek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyunak reumathoid arthitis-es betegsége van ami valószínűleg ráhúzodott a szívére is mert arra is kell gyógyszert szednie.Ma beszélgettek a tesómmal és picit hallgatóztam.Anyu azt mondta hogy nem akarja hogy a kamasz korom úgy teljen el hogy van egy beteg anyja,és fél füllel hallottam hogy azt mondta; mire ballag nem biztos hogy olyan állapotba lesz hogy eltud jönni.Apukám nincs csak anyu családja van.De nekik is megvan a saját családjuk.A mamám 80 éves idősek otthonába a tesómnak is családja van,anyu testvérének is családja van.Teljesen egyedül leszek.Úgy félek..
2012. ápr. 30. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj, az rheumatoid arthritis nem egy olyan betegség amibe édesanyád meghal nemsokára. De lehetnek fájdalmai és lehet, hogy nem tudja jól használni majd a kezét.

De ha kezelik akkor hossuű időn át jól karban tartható betegség.

2012. ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzal 100 évig is elélhet
2012. ápr. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Miért amítjátok a kiscsajt? A rheumatoid bizony súlyos betegség, ha olyan szervet - márpedig a szív olyan - támad meg.

Anyának is volt, de neki a térdét, ujjait érintette, így sokáig élt vele.


De ne aggódj, a gyógyik segítenek a betegségén, te pedig minden másban légy a hasznára. Próbáld felvidítani, beszélgess vele, végezd el a nehéz házimunkát, hogy ne terhelje a szívét.


Üdv. a felnőttek világában (sajnállak, én 13 évesen nőttem fel, mikor apával ketten maradtunk).

2012. ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
kedves harmadik, első vagyok és nem ámítottam. Kb te is ugyanazt írtad le amit én. "gyógyszeresen jólkarbantartható". Az empatikus és pszichológiai érzéked pedig akár egy favágóé...
2012. ápr. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


anyudnak valószínűleg más betegsége is van, amiről nem szeretnének beszélni (hogy ha a szívére is szed gyógyszert)

"mire ballag nem biztos hogy olyan állapotba lesz hogy eltud jönni."


a reuma elég fájdalmas, pihentetni kell a szervezetet, a ballagás pedig elég hosszadalmas ünnepség (főleg ugyhogy a vendégek általában állnak, sétálni kell stb) lehet erre gondolt-


ha nagyon aggódsz érte kérdezd meg tőle hogy hogy van

2012. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a szívér hat ki akkor az nagyon nem jó főleg ha még arra is külön kell gyógyszert szednie mivel alapból nem okés. Kérdező nagyon sajnálom hogy ilyen rossz helyzetben vagy :( A ballagásodra lehet nem fog tudni elmenni ha tényleg ennyire készen van, ez borzalmasan rossz érzés lehet. Bár egyedül még nem fogsz maradni ha jól kezelik akkor sokáig megmarad anyukád, csak állandóan mellette kell legyen valaki.
2012. ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha "csak" ez a betegsége van akkor ez gyógyítható. Anyukámnak is ez van sajnos:( Volt mikor nagyon rosszul volt, de elkezdték kezelni és azóta sokkal jobb neki. Ülj le vele beszélni, mond el neki, hogy aggódsz és kérdezd meg van e esetleg valami más problémája.

Kitartást!!

2012. ápr. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#4


Most mégis mi bajod van a favágókkal?

2012. ápr. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az egy nagyon súlyos betegség.

Nem kell álomvilágban tartani , hamarosan meg fog halni az anyukád.

Részvétemet nyilvánítom.

Hány éves vagy?


38/F

2012. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!